اخبار > بررسي 15 پرونده حقوقي در نشست هیأت حل اختلاف و داوری شركت شهرک‌‌هاي صنعتی البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بررسي 15 پرونده حقوقي در نشست هیأت حل اختلاف و داوری شركت شهرک‌‌هاي صنعتی البرز

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز گفت: نشست داوری یاد شده با حضور نماينده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به عنوان داور مرضی‌ الطرفین در دفتر مرکزی شرکت شهرک‌های صنعتی البرز برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز گفت: نشست هیأت حل اختلاف و داوری در اين شركت برگزار و تعداد 15 پرونده مورد بررسي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی البرز، محمد امين بزازپوري فرشي با بيان اين‌كه این پرونده‌ها مربوط به متقاضياني است كه با اين شركت قرارداد منعقد کرده اما ساخت و سازي انجام نداده‌اند، افزود: نشست داوری یاد شده با حضور نماينده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به عنوان داور مرضی‌ الطرفین در دفتر مرکزی شرکت شهرک‌های صنعتی البرز برگزار شد.

وي با بیان این‌که تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فسخ و آزاد سازی آن‌ها از برنامه‌های مهم شركت شهرك‌هاي صنعتي است، اضافه كرد: با واگذاری اراضی راکد به متقاضیان دیگر، روند ساخت ‌و ساز و اجرای طرح‌های صنعتی شتاب می‌گیرد؛ ضمن اين‌كه با نظارت بر روند ساخت‌ و ساز واحدهای صنعتی و تعیین فرصت قانونی و مهلت برای ساخت‌ و ساز، امکان بورس‌ بازی زمین و سوء استفاده افراد سودجو در فضای شهرک‌های صنعتی اين استان وجود ندارد.

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز يادآور شد: بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از دو مرحله ارسال اخطاریه و تجدید وقت، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل‌اختلاف و داوری اقدام می‌‌شود.

به گفته بزازي‌ پور فرشي، دریافت نکردن پروانه ساختمانی، انجام نشدن ساخت‌ و ساز، عدم اخذ پروانه پایان کار، وجود بدهی مالی، حق شارژ و گاز، انقضاء اعتبار یا ابطال جواز تأسیس و منعقد نشدن قرارداد و تحویل از موارد تخلف طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است که در جلسات هیأت حل‌ اختلاف و داوری بررسی می‌شود.

وي خاطرنشان کرد: فسخ قراردادهای راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی استان البرز با جدیت دنبال خواهد شد.

تاريخ: 1398/01/28  | ساعت: ١١:٢١ | شناسه: ٥٧١٩ | تعداد نمايش: 297


خروج