اخبار > برگزاري نشست مدیریت مصرف و پیک سایی تابستان در شهرك صنعتي اشتهارد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري نشست مدیریت مصرف و پیک سایی تابستان در شهرك صنعتي اشتهارد

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز از برگزاري نشست مشترك مدیریت مصرف برق و پیک سایی تابستان 1398 در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز از برگزاري نشست مشترك مدیریت مصرف برق و پیک سایی تابستان 1398 در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد امين بزازي پور فرشي با اعلام اين خبر اظهار داشت: در اين نشست كه با حضور نمايندگان شركت توزيع نيروي برق استان البرز و رئيس اداره برق شهرستان اشتهارد برگزار شد، درخصوص راهكارهاي صرفه جويي در مصرف برق به منظور جلوگيري از خاموشي‌هاي احتمالي در فصل تابستان مباحثي مطرح و راهكارهايي ارائه شد.

وي با اشاره به اهميت خاموشي‌ها در تابستان و پيك بار افزود: هدف از برگزاري اين نشست‌ها، جلوگيري از خاموشي‌هاي بدون برنامه، بررسي مشكلات توزيع انرژي، تعامل با شهرك‌هاي صنعتي و جلب همكاري بيشتر در راستاي صرفه جويي در مصرف برق است.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز با بيان اين‌كه هدف ما اين است كه در سال جديد با همكاري شهرك‌ها و نواحي صنعتي بتوانيم از خاموشي‌هاي ناخواسته جلوگيري كنيم، اضافه كرد: مديريت مصرف در تابستان 1398 و جلب همكاري مشتركان صنعتي و پايبندي صنايع به اصول صرفه جويي مي‌تواند ميزان خاموشي‌ها را به حداقل برساند.

بزازي پور فرشي خاطرنشان كرد: جلوگیری از هرگونه خاموشی ناخواسته در شبکه سراسری برق و تداوم پایدار برق رسانی به واحدهاي صنعتي، کنترل و کاهش پیک شبکه سراسری برق، ایجاد ذخیره تولید مناسب در هنگام پیک شبکه برق از ديگر موضوعاتي بود كه در اين نشست مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

گفتني است، به گفته كارشناسان، زمان اوج مصرف برق در تابستان از ساعت 11 تا 15 و 19 تا 23 هر روز درنظر گرفته شده است.

تاريخ: 1398/01/27  | ساعت: ١٣:٤٢ | شناسه: ٥٧٠١ | تعداد نمايش: 308


خروج