اخبار > راه اندازي گمرک شهرک صنعتی اشتهارد تا یک ماه آینده
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز خبر داد:

راه اندازي گمرک شهرک صنعتی اشتهارد تا یک ماه آینده

محمد امين بزازی پور فرشی با اشاره به این‌که این گمرک تا یک ماه آینده راه اندازی می‌شود، اظهار داشت: با راه اندازی گمرک در شهرک صنعتی اشتهارد، فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و تولید کنندگان صادرات محور اين شهرک صنعتی نیاز به مراجعه به گمرک دیگر استان‌ها ندارند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: سرویس ارزیاب گمرک در شهرک صنعتی اشتهارد تا یک ماه آینده راه اندازی می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد امین بزازی پور فرشی در گفت‌وگو با خبرگزاري ایرنا افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران با ایجاد سرویس ارزیابی گمرک در شهرک صنعتی اشتهارد موافقت کرده است.
 
وی اضافه کرد: بیش از 2 هزار واحد تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد مشغول به فعالیت هستند که صنعتگران این شهرک برای انجام امور گمرکی خود مجبور به مراجعه به گمرک دیگر استان‌ها بودند.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز تصريح كرد: وجود دفاتر گمرک و پایانه‌های صادراتی در شهرک صنعتی اشتهارد موجب کاهش هزینه‌ها، شتاب در واردات مواد اولیه و صادرات محصولات شده و می‌تواند نقش قابل توجهی در کاهش نرخ تمام شده و ایجاد قیمت‌های رقابتی برای صنایع تولیدی مستقر در این شهرک ايفا نمايد.
 
بزازی پور فرشی با اشاره به این‌که این گمرک تا یک ماه آینده راه اندازی می‌شود، اظهار داشت: با راه اندازی گمرک در شهرک صنعتی اشتهارد، فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و تولید کنندگان صادرات محور اين شهرک صنعتی نیاز به مراجعه به گمرک دیگر استان‌ها ندارند.
 
وی ادامه داد: ضمن این‌که ایجاد گمرک در شهرک صنعتی اشتهارد موجب احیاء صنایع، حفظ اشتغال و ایجاد انگیزه بیشتر در صادر کنندگان می‌شود.
 
بیش از سه هزار و 500 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان البرز مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد، 2 هزار واحد در شهرک صنعتی اشتهارد قرار دارند.

تاريخ: 1398/01/27  | ساعت: ١١:٠٨ | شناسه: ٥٦٩٩ | تعداد نمايش: 391


خروج