اخبار > ضرورت حفاظت از محيط زيست در صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران تأكيد كرد:

ضرورت حفاظت از محيط زيست در صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي

مدیر ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران از غرفه شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز در هجدهمين نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست بازدید کرد.

مدیر ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران از غرفه شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز در هجدهمين نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، همايون توفیقی در جريان بازدید از هجدهمين نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، با حضور در غرفه شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز و در گفت‌وگو با مسئولان و کارشناسان حاضر، در جریان اقدامات زیست محیطی اين شرکت قرار گرفت.

وي در اين بازديد با اشاره به اين‌كه موضوع ايمني در تعامل با وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد توجه قرار گرفته است، اظهار داشت: در جلسات هفتگی شورای معاونان و هیأت مدیره سازمان نیز با توجه به اهمیت ایمنی در محیط کار و تضمین سلامت افراد شاغل، اولین گزارشی که قرائت می‌شود، گزارش اقدامات انجام شده در حوزه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) است.

مدیر ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران با بيان اين‌كه SMEها نقش بسيار زيادي در توسعه اقتصادي كشور دارند، بر ضرورت حفاظت از محيط زيست در صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي تأكيد و اظهار امیدواري كرد فعالیت‌های زیست محیطی انجام شده در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور منجر به حفظ بيش از پيش محيط زيست و تبديل اين شهرك‌ها به شهرك‌هاي سبز شود.

گفتني است، هجدهمين نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست از 24 لغايت 27 فروردین در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپا مي‌باشد و شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز نيز با حضور در غرفه اختصاصي، پذيراي علاقه‌مندان است.

تاريخ: 1398/01/26  | ساعت: ١١:١٠ | شناسه: ٥٦٦٣ | تعداد نمايش: 386


خروج