اخبار > تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان البرز

مدير امور حقوقي و قراردادهاي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز از پيگيري و بررسي پرونده‌هاي استمهالي و حقوقي واحدهاي صنعتي اين استان به‌صورت ويژه خبر داد.

مدير امور حقوقي و قراردادهاي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز از پيگيري و بررسي پرونده‌هاي استمهالي و حقوقي واحدهاي صنعتي اين استان به‌صورت ويژه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، رضا زينعلي با اشاره به ضرورت تعيين تكليف پرونده‌هاي حقوقي واحدهاي صنعتي اظهار داشت: پرونده قراردادهای منعقده با متقاضیان سرمایه گذاری که به هر نحوی اراضی واگذار شده به آنان راکد مانده و پرونده واحدهای صنعتی و تولیدی ناقض تصمیمات کمیته وصول مطالبات، به منظور انجام به موقع تعهدات مورد رسیدگی قرار مي‌گيرد.

وي با بيان اين‌كه بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل‌اختلاف و داوری اقدام مي‌شود، افزود: در نشست‌های حل اختلاف و داوری به دنبال رفع مشکلات صاحبان صنایع هستیم تا بدون دغدغه‌ به کار خود ادامه دهند و در این راستا از تمام ابلاغيه‌های سازمان در موضوعات گوناگون واحدهای صنعتی و تولیدی استفاده می‌شود تا کمک بیشتری به واحدهای صنعتی و تولیدی شود.

مدير امور حقوقي و قراردادهاي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز خاطرنشان کرد: با توجه به نامگذاري امسال به نام "رونق توليد"، تمامي تلاش خود را به كار خواهيم گرفت تا با استفاده از ظرفيت‌هاي موجود در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، زمينه تحقق اين شعار را فراهم سازيم.

تاريخ: 1398/01/25  | ساعت: ١٢:٠٣ | شناسه: ٥٦٣٤ | تعداد نمايش: 274


خروج