اخبار > برگزاري 12 تور صنعتي براي صنعتگران البرزي در سال جاري
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز خبر داد:

برگزاري 12 تور صنعتي براي صنعتگران البرزي در سال جاري

محمد امين فرشي گفت: برگزاری تورهای صنعتی زمينه ایجاد تعامل، شناخت، هم افزایی و بهره‌برداری بهتر از شرایط و پتانسیل‌های موجود را فراهم مي‌كند و صنعتگران با آخرین فنآوری‌هاي ساخت ماشین آلات، آخرین محصول فنآوری و واحدهای صنعتی موفق آشنا می‌شوند.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز از برگزاري 12 تور صنعتي براي صنعتگران اين استان خبر داد و گفت: اين تورها به منظور آشنايي صنعتگران با ظرفيت‌هاي ديگر واحدهاي صنعتي كشور برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد امين فرشي با بيان اين مطلب افزود: برگزاری تورهای صنعتی زمينه ایجاد تعامل، شناخت، هم افزایی و بهره‌برداری بهتر از شرایط و پتانسیل‌های موجود را فراهم مي‌كند و صنعتگران با آخرین فنآوری‌هاي ساخت ماشین آلات، آخرین محصول فنآوری و واحدهای صنعتی موفق آشنا می‌شوند.

وی با بيان اين‌كه استفاده از تجربیات واحدهای موفق و خلاق و همچنین مشورت و رایزنی می‌تواند طرح و ایده نو خلق کند، اضافه كرد: در سال جاري 12 تور بازديد از شهرك‌هاي صنعتي استان‌هاي آذربايجان شرقي، خراسان رضوي، قم، گيلان و مازندران با هدف آشنایی واحدهای تولیدی با فنآوری‌های جدید، گسترش بازار تولید و ایجاد ارتباط و تعامل سازنده بین واحدهای صنعتی برگزار خواهد شد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز خاطرنشان كرد: حضور مدیران واحدهای تولیدی در تورهای صنعتی علاوه بر آشنایی با راهکارهای موفقیت در حیطه کاری خود، زمینه ایجاد تبادل نظر در عرصه صنعت و بالا بردن توان علمی مدیران و صاحبان صنایع را نیز فراهم می‌كند.

تاريخ: 1398/01/24  | ساعت: ١٠:٤٩ | شناسه: ٥٦٠٣ | تعداد نمايش: 355


خروج