اخبار > اجرای 38 پروژه عمرانی با اعتبار 700 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اجرای 38 پروژه عمرانی با اعتبار 700 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از اجرای 38 پروژه عمرانی با اعتباري بالغ بر 700 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان تا پایان سال جاری خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز از اجرای 38 پروژه عمرانی با اعتباري بالغ بر 700 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد امين فرشي با اعلام اين خبر اظهار داشت: تکمیل و توسعه متوازن زیرساخت‌های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و تسهیل و تمهید حمایت از صنایع کوچک، از وظایف اصلی و اولویت‌های مهم اين شركت است تا با فراهم کردن آن‌ها، امنیت حضور سرمایه‌گذاران برای احداث و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی و سرمایه‌گذاري‌هاي صنعتی در راستای تولید ملی و اشتغال مولد مهیا شود.

وی افزود: در سال جاري 38 پروژه عمرانی 
از قبیل برق، راه و ابنیه، روشنایی، آب رسانی و مخابرات با اعتباري بالغ بر 700 میلیارد ریال در راستاي خدمت رساني به  صنعتگران در سال رونق توليد اجرا و به بهره‌برداری خواهد رسيد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز اضافه کرد: حمایت از تولید از رویکردهای اصلی اين شركت در مسیر تحقق اهداف اقتصادی، به‌خصوص اقتصاد مقاومتی است و از این رو واحدهای صنعتی و تولیدی با حمایت‌ در بخش‌های زیرساختی، از جمله تأمین آب، برق، گاز و مخابرات به بهره‌برداری می‌رسند.

فرشي خاطرنشان کرد: استان البرز ظرفیت‌های مناسب اقتصادی فراوانی دارد كه با هم‌افزایی و انجام برنامه‌های مشترک با سایر دستگاه‌ها، زمینه‌های سرمایه‌گذاری بیشتر در راستای رونق تولید و اشتغال‌ پایدار 
فراهم خواهد شد.

تاريخ: 1398/01/20  | ساعت: ٠٩:٢٧ | شناسه: ٥٥٢٣ | تعداد نمايش: 285


خروج