اخبار > تلاش شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز براي كمك به سيل زدگان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

تلاش شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز براي كمك به سيل زدگان

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با تسليت به مناسبت درگذشت جمعي از هموطنان عزيزمان بر اثر سيل اخير، خواستار كمك هاي بشردوستانه صنعتگران البرزي براي سيل زدگان شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با تسليت به مناسبت درگذشت جمعي از هموطنان عزيزمان بر اثر سيل اخير، خواستار كمك هاي بشردوستانه صنعتگران البرزي براي سيل زدگان شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در متن پيام محمدامين فرشي آمده است:

همکاران ارجمند؛

بني آدم اعضاي يكديگرند       كه در آفرينش ز يك گوهرند

چو عضوی بدرد آورد روزگار     دگر عضوها را نماند قرار

همانگونه كه مستحضريد سال جدید را در شرايطي آغاز می‌کنیم كه بسیاری از مردم عزيز استان هاي گلستان ،خوزستان و لرستان در رنج بی‌خانمانی و آوارگی ناشی از سیل روزهای سختی را سپری می‌کنند. بخش صنعت كشور که همواره بر  مدار نوع دوستی و تسکین‌آلام مردم زندگی کرده در مقابل صحنه دیگری از نیاز مردم و کودکان و سالمندان در شهرها و روستاها قرار گرفته است.

کمک و یاری داوطلبانه شما بزرگواران چه به‌صورت حضور حرفه‌ای در عرصه های امداد و چه کمک‌های مالی و نقدی برای بازگشت هر چه سریع‌تر خانواده‌های آسیب‌دیده به خانه و کاشانه امن و آبرومندشان برگ افتخار دیگری در کارنامه جامعه صنعتگران البرز بوده و خواهد بود.

ضمن قدرداني از يكايك همكاران به خاطر اختصاص يك روز از حقوق دريافتي خود به سيل زدگان ، با توجه به گستردگی جغرافیایی شهرها و روستاهای آسیب‌دیده و ضرورت اشراف و هدایت منطقه‌ای این کمک‌ها، از همه صنعتگران عزيز و كاركنان شهرك ها و واحدهاي صنعتي درخواست می کنم در اسرع وقت سازماندهی لازم را با هماهنگی مسئولین به عمل آورده و با تمام توان به وظیفه انسانی خود عمل كنند.

تاريخ: 1398/01/18  | ساعت: ١٣:١٩ | شناسه: ٥٥٠٣ | تعداد نمايش: 275


خروج