اخبار > پیام تبریک مدیرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز به مناسبت اعیاد شعبانیه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام تبریک مدیرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز به مناسبت اعیاد شعبانیه

پیام تبریک محمد امين فرشي به مناسبت حلول ماه معظم شعبان و اعیاد شعبانیه بشرح ذيل آمده است.

پیام تبریک محمد امين فرشي به مناسبت حلول ماه معظم شعبان و اعیاد شعبانیه بشرح ذيل آمده است.

                                                   بسم الله الرحمن الرحیم

             شعبان که مَهِ سُرور هر مرد و زن است                 تابان ز وجود جلوۀ چار تن است

              هم مولد سجاد و ابالفضل و حسین                    هم مولد پاک حجت ابن الحسن است

ماه شعبان، ماه رحمت، مغفرت و بخشش الهی بر وجود بندگان است، مناجات شعبانیه که در تفسیر دینی به آن بسیار تأکید شده، گناهان را از قلب و روح می‌شوید تا مسلمانان جهان در گلزار عشق و عبادت، عطر الهی را با نسیم جان استشمام کنند.

ماه مبارک شعبان المعظم، در تاریخ دین مبین اسلام، مزین است به درخشش انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت، که با طلوع نورانی خود، روشنی بخش جانها و دیدگان مردمان مؤمن و خداجویند.

اعیاد شعبانیه، سالروز میلاد با سعادت بزرگ پاسدار دین و آزادگی، سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، روز پاسدار و روز جانباز و میلاد مبارک زینت عبادت کنندگان، سیدالساجدین، حضرت امام سجاد (ع) و قائم آل محمد(ص) حضرت ولی عصر، ارواحنا له الفداست.

نامگذاری سالروز میلاد خجسته سرور جوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا به عنوان روز پاسدار و گزینش میلاد علمدار کربلا به عنوان روز جانباز، نشانه ای از پیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره های تابناک آن است.

اگر انقلاب خونرنگ اسلامی ایران، از دریای زلال ایثار، گذشت، همت و مردانگی کربلا سرچشمه گرفته است، بدون شک پاسداران فداکار و جانبازان جان برکف نیز،تجلی همین مشی و منش بوده و هستند و در روزهای پس از ۲۲ بهمن ۵۷، در تمام عرصه های نبرد حق علیه باطل، حافظ و مدافع مرزهای عقیدتی نظام بوده اند.

چهارم شعبان المعظم سالروز میلاد حضرت ابوالفضل (ع)، بیانگر رشادت‌ها و ایثارهای علمدار دشت نینواست. قمری که ماه بنی‌هاشم بود و فضایل اخلاقی و سجایای نیکوی ایشان، چراغ هدایتی در مسیر عاشقان آن حضرت گشته است.

نامگذاری روز مبارک میلاد حضرت ابوالفضل (ع) به نام روز جانباز، بیانی زیبا و عارفانه از حرکت جانبازان ایران اسلامی در مسیر آن حضرت و تکرار حماسه‌آفرینی‌های روز عاشورا و دشت کربلا در سال‌های دفاع مقدس و در سرزمین ایران اسلامی است.

ضمن عرض تبریک این اعیاد میمون خدمت كليه همكاران و صنعتگران محترم همچنين به  محضر خانوادههاي معزز ايثارگران و پاسداران حريم ولايت و انقلاب مقدس و توفیق روزافزون تمامي عزیزان را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه ایزد منان خواستارم.

تاريخ: 1398/01/17  | ساعت: ٠٨:٠٤ | شناسه: ٥٤٧٣ | تعداد نمايش: 300


خروج