اخبار > تا می‌توانيم باید هرگونه احتمال خسارت وارده سيل را به حداقل برسانيم
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در نشست ستاد مدیریت بحران شهرك صنعتي اشتهارد تأکید شد:

تا می‌توانيم باید هرگونه احتمال خسارت وارده سيل را به حداقل برسانيم

نشست ستاد مدیریت بحران درپی هشدارهای اخیر هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیلاب در بسياري از استان‌ها، در شهرك صنعتي اشتهارد برگزار و بر آمادگی کامل مديران و واحدهای صنعتی این شهرك تأکید شد.

نشست ستاد مدیریت بحران با حضور فرماندار شهرستان اشتهارد و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز در شهرك صنعتي اشتهارد برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز، نشست ستاد مدیریت بحران عصر امروز (دوشنبه) درپی هشدارهای اخیر هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیلاب در بسياري از استان‌ها، در شهرك صنعتي اشتهارد برگزار و بر آمادگی کامل مديران و واحدهای صنعتی این شهرك تأکید شد.
 
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز در این نشست با تأکید بر این‌که برای دستیابی به نتیجه مطلوب در حوزه مدیریت بحران باید بدبینانه‌ ترین نگاه را نسبت به بحران‌های احتمالی داشته باشیم، گفت: تمهیدات لازم برای پیشگیری از هرگونه خسارات احتمالی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی به علت بارش باران در روزهای اخیر و احتمال وقوع سیل در روزهای آینده صورت گرفته است.
 
محمد امین بزازی پور فرشی افزود: با اقدامات پیشگیرانه باید از تکرار سیل در این شهرک صنعتی که سال گذشته به واحدهای تولیدی خسارت وارد کرد، جلوگیری کنیم.
 
‌وی اضافه کرد: بازدید از مسيرها و لاگون‌ها و سعي در لايروبي آبراهاي سطحي شهرك صورت گرفته و تا می‌توانيم باید هرگونه احتمال خسارت وارده سيل را به حداقل برسانيم.
 
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز ادامه داد: در چند روز گذشته تمامی مدیران مجموعه و نیروها در شهرک‌های صنعتی، به‌ویژه شهرک صنعتی اشتهارد با توجه به بروز سیلاب در سال گذشته در این شهرک در حالت آماده باش و به‌صورت شبانه روزی در مجموعه حضور دارند.
 
گفتنی است، در جریان بارندگی‌های خرداد سال گذشته، سیلاب بیش از 310 میلیارد ریال خسارت به تأسیسات شهرک صنعتی اشتهارد وارد کرد.
 
بیش از سه هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی در استان البرز مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد 2 هزار واحد در شهرک صنعتی اشتهارد قرار دارند.
 

تاريخ: 1398/01/05  | ساعت: ١٩:٤٤ | شناسه: ٥٣٩٣ | تعداد نمايش: 303


خروج