اخبار > مسير دوم دسترسی به شهرک صنعتی اشتهارد بازگشایی شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز درخواست كرد:

مسير دوم دسترسی به شهرک صنعتی اشتهارد بازگشایی شود

محمد امین بزازی‌پور فرشی عصر دوشنبه در نشست اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران در استانداری البرز گفت: بارندگی‌های اخیر در شهرک صنعتی اشتهارد احتمال به راه افتادن سیلاب مانند سال‌های گذشته را درپي دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: درخواست ما این است که مسیر دوم دسترسی به شهرک صنعتی اشتهارد با هدف خدمات رسانی در مواقع بحرانی عملیاتی و بازگشایی شود.
 
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد امین بزازی‌پور فرشی عصر دوشنبه در نشست اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران در استانداری البرز افزود: بارندگی‌های اخیر در شهرک صنعتی اشتهارد احتمال به راه افتادن سیلاب مانند سال‌های گذشته را درپي دارد.
 
وی اضافه کرد: روان آبی که در این شهرک ممکن است به راه بیافتد، با توجه به حجم بالای اراضی آسفالت شده در آن می‌تواند برابر با یک شهر بزرگ باشد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز اظهار داشت: به همین منظور درخواست ما این است که مسیر دسترسی دوم به شهرک صنعتی اشتهارد را از همین امروز عملیاتی تا در صورت بروز مشکلی بتوانیم از این مسیر استفاده کنیم.
 
بزازی‌پور فرشی در بخش دیگری از سخنان خود به آمادگی شهرک صنعتی استان البرز برای ارائه خدمات به مردم سیل زده استان‌های شمالی اشاره کرد و افزود: واحدهای صنعتی در استان این آمادگی را دارند که بتوانند نیاز هموطنان در اقلامی مانند دارو، مواد شوینده و مواد غذایی را تأمین کنند.
 
وي اضافه كرد: در صورتی که فهرستی از اقلام مورد نیاز برای ارسال به مناطق سیل زده به شهرک‌های صنعتی استان ارائه شود، نسبت به تهیه این اقلام اقدام و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

تاريخ: 1398/01/06  | ساعت: ٠٧:٠٢ | شناسه: ٥٣٩١ | تعداد نمايش: 356


خروج