اخبار > احداث اولین شهرک تخصصی پسماند استان البرز در سال آینده
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد:

احداث اولین شهرک تخصصی پسماند استان البرز در سال آینده

محمد امین بزازی پور فرشی اظهار داشت: با پیگیری‌های به‌عمل آمده و هماهنگی‌هایی که با سازمان حفاظت محیط زیست انجام شده است، در سال آینده شهرک تخصصی پسماند در استان البرز احداث می‌شود.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز از احداث اولین شهرک تخصصی پسماند این استان در سال آینده خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز، محمد امین بزازی پور فرشی با اعلام این خبر اظهار داشت: با پیگیری‌های به‌عمل آمده و هماهنگی‌هایی که با سازمان حفاظت محیط زیست انجام شده است، در سال آینده شهرک تخصصی پسماند در استان البرز احداث می‌شود.
 
وی با اشاره به اين‌كه مديريت پسماند در جوامع پيشرفته يك امر بسيار مهم تلقي مي‌شود، افزود: با توجه به رشد صنعت و تهدیدات زیست محیطی لازم است تا برای مدیریت پسماندهای صنعتی تدابیر مناسبی اندیشیده شود.
 
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان البرز اضافه کرد: شهرک تخصصی پسماند استان البرز توسط شرکت‌های متخصص که به تأیید سازمان‌های بین‌المللی رسیده‌اند، احداث خواهد شد و انتظار می‌رود تا هفته دولت بخشی از عملیات ساخت آن اجرا و واحدهای صنعتی بتوانند از آن استفاده کنند.
 
بزازی پور فرشی به موضوع پایش از مبداء نیز اشاره كرد و گفت: بر اساس تفاهم نامه‌ای كه با سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان جهاد کشاورزی و جهاد دانشگاهی استان امضاء کرده‌ایم، نیروهای مورد نیاز براي گذراندن دوره‌های آموزشی اعزام شده‌اند که با به‌كارگيري آن‌ها در واحدهاي صنعتي، پايش از مبداء را عملياتي خواهيم كرد.

تاريخ: 1397/12/27  | ساعت: ١١:١٩ | شناسه: ٥٣٦٥ | تعداد نمايش: 339


خروج