اخبار > موضوع معافيت‌هاي مالياتي و شعاع 120 کیلومتری به هيأت وزيران ارجاع شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز خبر داد:

موضوع معافيت‌هاي مالياتي و شعاع 120 کیلومتری به هيأت وزيران ارجاع شد

محمد امين بزازپوري فرشي به راه اندازی تصفیه‌خانه شهرک صنعتی اشتهارد نيز اشاره كرد و گفت: این تصفیه خانه با جدیدترین ماشین‌آلات و بر اساس فنآوري‌ روز اروپا با دستان توانمند متخصصان داخلی ساخته شده است.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز گفت: شهرك‌هاي صنعتي استان البرز ظرفيت‌هاي زيادي براي سرمايه‌گذاري دارند.
 
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز، محمد امين بزازپوري فرشي در برنامه زنده تلويزيوني اقتصاد پويا از شبكه البرز با بيان اين‌كه  مشكل زيرساخت‌ها در شهرك‌هاي صنعتي اين استان برطرف شده است، افزود: با پیگیری‌های استاندار و همکاری‌های بسیار خوب دستگاه‌های خدمات رسان استان، مشکل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی که از گذشته به ارث مانده بود، برطرف شده و امیدواریم بتوانیم ظرفیت سرمایه‌پذیری استان را بیش از پیش افزایش دهیم.
 
وي به پيگيري موضوع معافیت‌های مالیاتی در شهرك‌هاي صنعتي نيز اشاره و اضافه كرد: موضوع معافيت‌هاي مالياتي و شعاع 120 کیلومتری که در گذشته مغفول مانده بود با پیگیری‌های نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استاندار البرز به هیأت وزیران ارجاع شده است كه امیدواریم بتوانیم با به نتیجه رساندن این موضوع، خدمت بزرگی به صنعتگران البرزي کرده باشیم.
 
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اين‌كه احداث يك مركز بارگيري و باراندازي براي استفاده واحدهاي توليدي در شهرك صنعتي اشتهارد يك ضرورت اجتناب ناپذير است، اظهار داشت: با پيگيري‌هاي انجام شده و با حضور بخش خصوصی، ايجاد مرکز لجستیک شهرک صنعتی اشتهارد در زمینی به مساحت 15 هکتار مطالعه و در دستور كار قرار گرفته است.
 
بزازپوري فرشي به راه اندازی تصفیه‌خانه شهرک صنعتی اشتهارد نيز اشاره كرد و گفت: این تصفیه خانه با جدیدترین ماشین‌آلات و بر اساس فنآوري‌ روز اروپا با دستان توانمند متخصصان داخلی ساخته شده است.
 
وي ادامه داد: با راه اندازی این تصفيه‌ خانه در اواخر فروردین سال آينده، بسیاری از مشکلات زیست محیطی شهرک صنعتی اشتهارد برطرف می‌شود.

تاريخ: 1397/12/27  | ساعت: ١١:٠٩ | شناسه: ٥٣٦٣ | تعداد نمايش: 348


خروج