اخبار > جلسه پايش توسعه خوشه پوشاك و پلاستيك استان البرز برگزار شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

جلسه پايش توسعه خوشه پوشاك و پلاستيك استان البرز برگزار شد

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: جلسه پايش توسعه خوشه پوشاك استان البرز برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: جلسه پايش توسعه خوشه پوشاك استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي با بيان اين خبر افزود: جلسه پايش توسعه خوشه پوشاك استان البرز با حضور نماينده سازمان و عامل خوشه پوشاك استان البرز در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز برگزار شد و موضوعات مربوط به اين خوشه و مسائل پيش روي آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و راهكارهاي لازم ارائه گرديد.

وي همچنين از برگزاري جلسه توسعه خوشه پلاستيك استان البرز خبر داد و گفت:جلسه توسعه خوشه پلاستيك با هدف برون سپاري برنامه هاي توسعه خوشه پلاستيك به ساختار هماهنگ كننده  برگزار شد و ناظر و عامل خوشه نيز در اين جلسه حضور داشتند.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، روند و عملكرد توسعه خوشه ها را كارگشا ومهم ارزيابي كرد و گفت:اين شركت سعي نموده است مدل توسعه خوشه را بر اساس برنامه هاي پيش بيني شده در آيين نامه و مورد انتظار ناظر عالي به اجرا گذارد و از نظرات كارشناسي خبرگان اين موضوع بهره گيرد.

فرشي با بيان اينكه  بهبود فضای کسب‌وکار و دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی یکی از اقدامات مهم در توسعه خوشه هاست،. خاطرنشان كرد: تلاش مي كنيم با آموزش نيروهاي متخصص در زمينه توسعه خوشه هاي كسب و كار، تيم هاي منسجم توسعه خوشه در استان تشكيل و در راستاي پيشبرد بهتر برنامه هاي توسعه از دانش و توان اين افراد در مسير توسعه خوشه ها استفاده كنيم.

تاريخ: 1397/12/20  | ساعت: ١٣:٠٥ | شناسه: ٥٢٥٠ | تعداد نمايش: 294


خروج