اخبار > 129 مدول تصفیه خانه در شهرک های صنعتی کشور ایجاد شده است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

129 مدول تصفیه خانه در شهرک های صنعتی کشور ایجاد شده است

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با هدف بازچرخانی آب، 129 مدول تصفیه خانه در 201 شهرک صنعتی سراسر کشور ایجاد شده است.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با هدف بازچرخانی آب، 129 مدول تصفیه خانه در 201 شهرک صنعتی سراسر کشور ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،محمد محمدی زاده روز شنبه در مراسم روز درختکاری که در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: تاکنون 175 هزار متر مکعب ظرفیت سازی برای تصفیه فاضلاب در داخل شهرک های صنعتی کشور انجام شده است.
وی اضافه کرد: با توجه به تغییرات اقلیمی استفاده بهینه از منابع آبی بسیار لازم است که به همین منظور باید حداکثر استفاده را از پساب ها کرد.
محمدی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یکی از ماموریت اصلی شهرک های صنعتی کشور توجه به فضای سبز است، گفت: 7 هزار و 800 هکتار فضای سبز در قالب 260 بوستان صنعتی کشور ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه برای آبیاری فضای سبز و بوستان ها در داخل شهرک های صنعتی کشور از پساب صنعتی استفاده می شود خاطر نشان کرد: به همین منظور 12.5 هزار کیلومتر شبکه آبیاری قطره ای با هدف استفاده از پساب صنعتی برای آبیاری فضای سبز درون شهرک های صنعتی احداث و به بهره برداری رسیده است.
شهرک صنعتی اشتهارد دارای حدود 2 هزار واحد تولیدی و صنعتی فعال و در حال راه اندازی است .

تاريخ: 1397/12/19  | ساعت: ٠٦:٥٦ | شناسه: ٥١٩٩ | تعداد نمايش: 299


خروج