اخبار > بازديد نماينده مردم نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي نجم آباد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد نماينده مردم نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي نجم آباد

نماينده مردم نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي نجم آباد و تالاب صالحيه بازديد كرد.

نماينده مردم نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي نجم آباد و تالاب صالحيه بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي با بيان اين خبر گفت: به منظور اطلاع از آخرين وضعيت عمليات اجرايي شهرك صنعتي نجم آباد،دكتر محمود بهمني نماينده مردم شهرستان هاي نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شوراي اسلامي از شهرك صنعتي نجم آباد بازديد به عمل آورد.

وي افزود: این شهرک صنعتی در مساحت 500 هکتار احداث مي شود و حوزه‌هایی که مجوزهای زیست بانکی را کسب می‌کنند از جمله صنایع کانی غیرفلزی ، کانی فلزی، شیمیایی، غذایی ، بازیافت ، سلولزی و غیره در اين شهرك صنعتي امکان فعالیت خواهند داشت.

به گفته فرشي امکانات زیرساختی از جمله آب برق و راه طی 6 ماه در این شهرک آماده سازی خواهد شد و پیش بینی اشتغال برای فاز اول در 80 هکتار ، 2هزار و 300 نفر اعلام شده است.

دكتر محمود بهمني ، نماينده مردم نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين بازديد ضمن اعلام رضايت از عمليات اجرايي اين شهرك ،در خصوص هر گونه مساعدت لازم براي تسريع در احداث شهرك صنعتي نجم آباد اعلام آمادگي كردند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و دكتر بهمني در ادامه از تالاب صالحيه نيز بازديد كرده و در خصوص راهكارهاي پيشگيري از آلودگي اين ناحيه زيستگاهي بحث و تبادل نظر كردند.

 

 

تاريخ: 1397/12/11  | ساعت: ١١:٤٣ | شناسه: ٥٠٣٣ | تعداد نمايش: 370


خروج