اخبار > اعطای ۱۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اعطای ۱۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید البرز

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: تاکنون هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان درقالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید البرز پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: تاکنون هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان درقالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید البرز پرداخت شده است.

 

به گزارش  روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عباداله کامکار در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که  ظهر یک شنبه در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، افزود: در شرایط فعلی که گره گشایی و حل مشکلات واحدهای تولیدی به نفع اقتصاد و اشتغال کشور است، البرز همچنان در اعطای تسهیلات به بنگاه های اقتصادی دارای رتبه یک کشوری است.

کامکار در ادامه گفت: در این جلسه 6 پرونده مربوطه به واحدهای تولیدی مورد بررسی قرارگرفت که 2 پرونده به کارگروه شورای ملی جهت بررسی ارسال شد و 4 مورد در کارگروه به نتیجه رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز افزود: مصوب شد مدیران بانکها با تعامل بیشتر جهت تسهیل و رفع موانع ومشکلات تولید، همراهی لازم را داشته باشند تا واحدهای تولیدی بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

وی در خصوص برخی واحدها که پرونده مالیاتی به دلیل استقرار دفتر مرکزی آنها در تهران است، بیان کرد: براساس ماده 110 قانون مالیاتی باید پرونده های مالیاتی کارخانه هایی که در استان مستقر و مشغول به فعالیت هستند، انتقال داده شود تا بتوان جهت تسریع وحل مشکلات مالیاتی به این واحدها کمک کرد.

کامکار در پایان در خصوص تخصیص تسهیلات گفت: تاکنون هزار و 600 میلیارد تومان درقالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید البرز پرداخت شده است.

تاريخ: 1397/12/07  | ساعت: ١١:٠٦ | شناسه: ٤٩٦٧ | تعداد نمايش: 249


خروج