اخبار > برگزاري جلسه پايش برنامه هاي خوشه پوشاك در شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري جلسه پايش برنامه هاي خوشه پوشاك در شهرك هاي صنعتي استان البرز

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: جلسه پايش برنامه هاي خوشه پوشاك با حضور واحدهاي فني و كارشناسان برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: جلسه پايش برنامه هاي خوشه پوشاك با حضور  واحدهاي فني و كارشناسان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در اين زمينه اظهار كرد: صنعت پوشاك يكي از مشاغل خرد و خانگی و جزو ظرفیت‌های ایجاد اشتغال پایدار است که نیازمند سرمایه‌گذاری است.

وی با اشاره به اينكه تلاش‌ها توسط بخش خصوصی باید به سمت مشاغل کم‌هزینه و زودبازده رود تا زمینه اشتغال مناسب افراد ایجاد شود،افزود: صنعت پوشاک به علت گستردگی وسیع و اشتغال‌زایی فراوانی که دارد، چنانچه بتواند موقعیت خود را در بازارهای صادراتی به دست آورد یکی از موفق‌ترین رشته‌های صنایع نساجی خواهد بود که در امر تولید و صادرات علاوه بر خودگردانی اقتصادی و ارزی، می‌تواند در ارزآوری نقش بسیار مهمی داشته باشد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خاطرنشان كرد: برابری قیمت ارز و چالش آن ، مواد اولیه و تامین آن ،عوامل تاثیر گذار بر قیمت گذاری در این خوشه صنعتی و ... از دیگر موضوعاتی بودند كه در اين جلسه مطرح و مورد بررسي قرار گرفتند.

تاريخ: 1397/12/05  | ساعت: ١٢:٥٨ | شناسه: ٤٩١٤ | تعداد نمايش: 224


خروج