اخبار > استفاده از ظرفیت نيروهاي جوان و نخبه، ابزار رسیدن به توسعه همه جانبه است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز :

استفاده از ظرفیت نيروهاي جوان و نخبه، ابزار رسیدن به توسعه همه جانبه است

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: استفاده از ظرفیت نيروهاي جوان و نخبه یکی از مهم ترین ابزارها براي رسیدن به توسعه همه جانبه است .

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: استفاده از ظرفیت نيروهاي جوان و نخبه یکی از مهم ترین ابزارها براي رسیدن به توسعه همه جانبه است .

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي با اشاره به اينكه  كشور ما از لحاظ داشتن نیروی جوان و نخبه در یک سطح بسیار خوبی قرار دارد،افزود: امروزه مشکل اصلی بسیاری از کشورهای توسعه یافته، نداشتن نیروی جوان و به تعبیری نیروی کار نخبه و تحصیل کرده است.

وی به تفاهم نامه منعقده با دانشگاه آزاد واحد هشتگرد اشاره كرد و گفت: استفاده از توان و ظرفیت علمی جوانان دانشگاهي در طول 40 سال انقلاب اسلامی بسیار مهم بوده و در این مدت در همه دولت ها هدف دستیابی به قدرت منطقه ای در حوزه علم و فناوری بوده است که به آن جایگاه رسیده ایم.

 مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز ادامه داد: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید توجه ما به نیروی جوان و ظرفیتی به نام علم و فناوری در کشور باشد و در شرايطي كه تحريم هاي ناجوانمردانه و ظالمانه بر عليه كشورمان روز به روز افزايش مي يابد، استفاده از نیروهاي جوان و تحصیل کرده در حوزه صنعت مي تواند ظرفيت هاي اقتصادي كشور را شكوفا نمايد.

فرشي خاطرنشان كرد: اگر كشور ما مي خواهد به توسعه یافتگی و یک وضعیت ایده آل برسد، بايد اقتصاد ما پويا و شكوفا باشد زيرا ما  نمی توانیم با نابساماني در حوزه اقتصاد به یک وضعیت ایده آل دست یابیم.

 

تاريخ: 1397/12/04  | ساعت: ١١:٢٨ | شناسه: ٤٨٦٩ | تعداد نمايش: 210


خروج