اخبار > انعقاد تفاهم نامه همكاري شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و دانشگاه آزاد واحد هشتگرد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

انعقاد تفاهم نامه همكاري شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و دانشگاه آزاد واحد هشتگرد

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همكاري ميان شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و دانشگاه آزاد واحد هشتگرد خبر داد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همكاري ميان شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز و دانشگاه آزاد واحد هشتگرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در اين  زمينه گفت: در جلسه اس كه با حضور دكتر جهانيان ،رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد هشتگرد  برگزار شد،طرفين در خصوص  همكاري در زمينه هاي مختلف با يكديگر به توافق رسيدند.

وي با بيان اينكه همكاري صنعت و دانشگاه از موضوعاتي است كه مي تواند منجر به توسعه بخش صنعت و استفاده از ظرفيت هاي دانشجويان شود،افزود: بر اساس اين تفاهم نامه طرفين در زمينه تبادل تجربيات،به كارگيري دانشجويان در زمينه كارآموزي،شناسايي نيازهاي فناورانه همكاري خواهند داشت.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز ،برگزاري دوره هاي آموزشي ،استفاده از ظرفيت هاي متقابل را از ديگر مفاد اين تفاهم نامه عنوان كرد و گفت: تعامل شرکت شهرک های صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی ابزار مناسبي برای اشتغال دانشجویان مستعد و توانمند و معرفی آنها به به صنایع و بازار کار است.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد هشتگرد نيز گفت: یکی از وظایف دانشگاه کمک به حل مسائل و مشکلات صنایع است و دانشگاه آزاد اسلامی می تواند فعالیت های آموزشی، پژوهشی، تحقیقاتی و فناوری مشترکی را با شهرک های صنعتی داشته باشد.

دكتر جهانيان افزود: پروژه های مشترک تحقیقاتی با صنایع یکی از فرصت های عالی برای دانشگاه آزاد اسلامی است و دانشگاه در موضوعات مرتبط علمی ،آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی آماده همكاري با شرکت شهرک های صنعتی برای رفع مشکلات و مشارکت در سرمایه گذاری است .

وي خاطرنشان كرد: یکی از وظایف و رسالت های دیگر دانشگاه حمایت از ایده ها و تجاری سازی آن ها است که می توان بامعرفی این ایده ها به شهرک های صنعتی در جهت اجرایی کردن آن ها قدم برداشت و تلاش می کنیم ایده ها نو و فعالیت های دانش بنیان به حلقه صنعت متصل شوند.

 

تاريخ: 1397/11/30  | ساعت: ١٠:٣٥ | شناسه: ٤٨٠١ | تعداد نمايش: 232


خروج