اخبار > توسعه شهرک های صنعتی البرز در کنار حفظ محیط زیست
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

توسعه شهرک های صنعتی البرز در کنار حفظ محیط زیست

مدیرعامل شركت شهرکهای صنعتی البرز بر ضرورت توسعه شهركها در کنار حفظ محیط زیست و ایجاد اشتغال تاکید کرد.

مدیرعامل شركت شهرکهای صنعتی البرز  بر ضرورت توسعه  شهركها در کنار حفظ محیط زیست و ایجاد اشتغال تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،

محمد امين فرشي  در جلسه معاونين و مديران شهركهاي صنعتي استان  ضمن تاکید بر اهمیت و نقش شهرک های صنعتی و حفظ مباحث زیست محیطی گفت : توسعه شهرک های صنعتی در کنار حفظ محیط زیست، راهکاری برای حفظ و ایجاد اشتغال در استان است.


فرشي با اشاره به حساسیت و ارزش مباحث زیست محیطی در استان تصریح کرد: شهركهاي صنعتي  باید محل امنيت سرمايه گذاران  و زمينه حفظ زيست محيطي  لازم برای استقرار صنایع باشد تا بتواند در کنار نیل به موفقیت های صنعتی مباحث زیست محیطی لازم را را نیز مدیریت كرد.


مدیرعامل شركت شهرک های صنعتی البرز تجمیع صنایع در شهرک ها و نواحی صنعتی را راهکاری ارزشمند در حفظ محیط زیست توصیف کرد و افزود: در غیر این صورت پراکندگی صنایع می تواند مشکلات بسیاری را برای استان ایجاد کند.


وی ابراز امیدواری کرد : با تأمین و توسعه زیرساخت های مورد نیاز در شهرک های صنعتی می توانیم به اهداف بلند خود در توسعه صنعت در استان نائل شویم.


فرشي اظهار داشت : بحث ایجاد و تکمیل زیرساختهای شهرکهای صنعتی برای رونق بخشی به احداث واحدهای تولیدی و صنعتی در دستور کار این شرکت قراردارد و بايد با تلاش و جديت هر گونه فرايند محيط زيست سالم را فراهم آوريم.


محمد امين فرشي در ادامه افزود : تمامی تلاش‌های صورت گرفته در سالجاري در حوزه رشد شهرک‌های صنعتی و آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای سرمایه‌گذاری بوده است و خوشبختانه توانستیم تا حدودی شهرک‌های صنعتی استان البرز را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی آماده کنیم تا با رونق احداث واحدهای صنعتی بتوانیم برای استان ارزش افزوده و اشتغال ایجاد کنیم.


وي اظهار داشت: با کمک تمامی دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی می‌توان زمینه موجبات احیای واحدها و نواحی صنعتی را در استان البرز مهیا کرد.


فرشي در پايان افزود: برای احیا، تجهیز، توسعه و راه‌اندازی واحدهای صنعتی غیرفعال و راکد باید دانشگاه‌ها، شرکت‌ های دانش بنیان، بانک‌ها و دیگر ارگان‌ها همکاری‌های مستمری با شرکت شهرک‌های صنعتی داشته باشند تا بتوان مشکلات این واحدها را برطرف کرد.

تاريخ: 1397/11/28  | ساعت: ٠٩:٣٤ | شناسه: ٤٧١٣ | تعداد نمايش: 259


خروج