اخبار > پیام مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز با حضوردر راهپیمایی عظیم 22 بهمن
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام مدیر عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز با حضوردر راهپیمایی عظیم 22 بهمن

محمد امين فرشي در پیامی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همه همكاران و صنعتگران محترم و خانواده آنها را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

محمد امين فرشي در پیامی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همه  همكاران و صنعتگران محترم و خانواده آنها را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز، متن پیام به اين  شرح آمده است:
«روزهای دهه‌ی فجر هر سال یادآور دوران ویژه ای است که به یک تغییر اساسی در تاریخ کشورمان منجر شد. اگر چه بسیاری از جوانان و حتی میان‌سالان امروز ممکن است نتوانند شرایط آن روز را به خوبی درک کنند، برای کسانی که از نزدیک شاهد این تحول عظیم بوده‌اند، یادآوری خاطرات پیروزی انقلاب اسلامی همواره شوق‌آفرین می باشد. بسیار سخت است که شرایط اختناق حاکم بر ایران قبل از انقلاب اسلامی را برای افرادی که در آن دوران حضور نداشته‌اند تصویر کرد و چه بسا در سایه‌ی بعضی مقایسه‌ها، ارزش‌های انقلاب مورد غفلت قرار گیرد.
سالگرد انقلاب اسلامی در کنار دستاوردهای آن، فرصتی برای یادآوری شعارهای انقلاب نیز هست؛ شعارهایی که با شعور توام شده بود: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی. ملتی که تصمیم به انقلاب گرفت به دنبال جلوگیری از سلطه‌ی بیگانه بر سرنوشت خود، رها شدن از بندهای استبداد، و استقرار یک نظام مبتنی بر مردم سالاری دینی بود؛ آن چه که بارها در بیان و لسان معمار کبیر انقلاب، حضرت امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب متجلی شده است. یادآوری این شعارها به ما تذکر می‌دهد که خدشه‌دار شدن هر یک از این شعارها، پایه‌های گفتمان انقلاب اسلامی را با تهدید روبه‌رو می‌کند.
نقش صنعتگران اين جهادگران عرصه صنعت در پیروزی و تداوم انقلاب نقش قابل توجهی در دوران پس از انقلاب داشته‌اند. حضور فعال در جنگ تحمیلی، چه به عنوان نیروهای رزمنده و چه نیروهای متخصص پشت جبهه، نقش‌آفرینی در صحنه‌های اقتصادی در بخش‌های دولتی و خصوصی،و افتخارآفرینی در صحنه‌های علمی و فرهنگی به تنهایی تأثیرگذاری ویژه‌ی در دستیابی به اهداف انقلاب به يادگار گذاشته اند.
این جانب ضمن تبریک و تهنیت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، همه همكاران،  به ويژه خانواده بزرگ و رشید صنعت استان را دعوت نموده تا با حضور شوق انگیز خویش در راهپیمایی یوم الله 22بهمن، این روز را به صحنه رستاخیز و جنبش مردمی و عرصه بی بدیل جمهوریت نظام تبدیل  نمايند.

تاريخ: 1397/11/18  | ساعت: ٠٨:٠٦ | شناسه: ٤٥٣٨ | تعداد نمايش: 191


خروج