اخبار > رئیس کمیسیون صنایع مجلس : برای توسعه صنعت از خودزنی‌ها بپرهیزیم
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

رئیس کمیسیون صنایع مجلس : برای توسعه صنعت از خودزنی‌ها بپرهیزیم

رئیس کمیسیون صنایع و معادن محلس شورای اسلامی گفت: برای بهبود شرایط و مقابله با دشمنی‌های حوزه صنعت باید با خودزنی‌ها و دشمنان داخلی مقابله کنیم.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن محلس شورای اسلامی گفت: برای بهبود شرایط و مقابله با دشمنی‌های حوزه صنعت باید با خودزنی‌ها و دشمنان داخلی مقابله کنیم.

به گزارش  روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز ؛عزیز اکبریان در آیین تجلیل از صنعتگران برتر استان که با حضور وزیر صمت در باشگاه میلاد برگزار شد، اظهار داشت: مشکلات ما از سوی دشمن نیست چرا که از  آن‌ها انتظاری نداریم.

وی با بیان اینکه دشمن رفتارش با نامش همسو است، افزود: باید از خودزنی‌ها بپرهیزیم وگرنه از غریبه‌ها انتظاری نیست.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه صنعتگران باید به بهبود شرایط کمک کنند، بیان کرد: باید رفع مشکلات این قشر در دستورکار باشد.

اکبریان با بیان اینکه تمام مصیبت‌های کشور را از جانب تندروهای چپ و راست می‌دانیم، تصریح کرد: وحدت را باید حفظ کنیم تا دشمن تصور نکند به جان هم افتادیم.

وی با اشاره به اینکه بروز مشکل و عدم وجود اتحاد همه کشور را دچار مشکل خواهد کرد، یادآور شد: اینکه سه قوه با هم به مشکل بخورند و بحث و جدل وجود داشته باشند دشمن را امیدوار خواهد کرد.

نماینده مردم کرج در مجلس خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی اتاق البرز باید توسط تولیدکنندگان و صاحبان صنعت به توسعه و ارتقاء صنعت کمک کند و افراد کارآمد و صاحب تجربه در اتاق بازرگانی مشغول به کار شوند تا درد این قشر را  درک کنند.

تاريخ: 1397/11/15  | ساعت: ٠٧:٣٦ | شناسه: ٤٤٠٥ | تعداد نمايش: 203


خروج