اخبار > وزیر صمت: صنعت امروز بزرگترین دستاورد انقلاب استقلال کشور است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

وزیر صمت: صنعت امروز بزرگترین دستاورد انقلاب استقلال کشور است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: موفق شده ایم در چهل سال انقلاب به استقلال در حوزه هاي مختلف از جمله تولیدات و صنایع دست پیدا کنیم که این مهم یکی از اصلی ترین دستاوردهای انقلاب است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: موفق شده ایم در چهل سال انقلاب به استقلال در حوزه هاي مختلف از جمله تولیدات و صنایع دست پیدا کنیم که این مهم یکی از اصلی ترین دستاوردهای انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری فارس از البرز، رضا رحمانی بعداز ظهر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرج در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار داشت: اینکه دستاوردهای انقلاب را به نسل جوان منتقل کنیم برای ما یک رسالت به شمار می‌آید.

وی با تأکید بر اهمیت آگاه‌سازی نسل جوان، افزود: طی این چهل سال طول عمر با عظمت انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف موفق به انجام اقدامات گسترده‌ای شده ایم که در این میان می‌توان به استقلال جامعه و کشور اشاره کرد.

وزیر صمت اضافه کرد:  پیشرفت‌های علمی در حوزه صنعت و اشتغال موجب شده در رده های 10 تا 20 دنیا قرار بگیریم.

رحمانی با اشاره به ظرفیت‌های متعدد حوزه صنعت کشور، بیان کرد: البرز مینیاتوری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ملی  کشور است که بهره‌برداری از ظرفیت‌های این استان می‌تواند به کشور کمک کند.

به گفته وی استان البرز در راستای توسعه خدمات و صنایع متعددی موفق شده‌اند به عنوان تولید مولد کشور باشند.

وزیر صمت با تاکید بر اینکه سعی داریم سرمایه‌گذاری لازم در راستای توسعه صنعت انجام شود، ادامه داد: از این طریق می‌توانیم به ایجاد شغل و راهکار برای اشتغال‌زایی جوانان کمک کنیم؛ همچنین به توسعه اقتصاد ملی نیز کمک خواهد شد.

رحمانی به اهمیت تکیه بر تولیدات و توان داخلی اشاره کرد و یادآور شد: حمایت از شهرک های صنعتی بخش خصوصی و دولتی در دستورکار قرار دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور رسیدگی به معضل صنعتگران رسیدگی به ماشین‌آلات کارخانه‌ها دردستور کار قرار دارد.

تاريخ: 1397/11/15  | ساعت: ٠٧:٣٢ | شناسه: ٤٤٠٣ | تعداد نمايش: 207


خروج