اخبار > برگزاري جلسه هيات حل اختلاف و داوري شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري جلسه هيات حل اختلاف و داوري شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

به منظور تعيين تكليف پرونده هاي حقوقي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،جلسه هيات حل اختلاف و داوري با حضور معاون سازمان و طرفين پرونده برگزار شد.

به منظور تعيين تكليف پرونده هاي حقوقي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،جلسه هيات حل اختلاف و داوري  با حضور معاون سازمان و طرفين پرونده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،مدير امور حقوقي و قراردادهاي شركت گفت: به منظور رسیدگی و حل اختلاف پرونده‌هایی که به تعهدات قراردادی خود عمل نکرده‌اند، جلسه حل اختلاف و رسیدگی به این پرونده‌ها با حضور براتي؛ نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان داور و حکم مرضی الطرفین برگزار شد.

رضا زينعلي افزود:: در جلسه هيات حل اختلاف و داوري شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، تعداد 12 پرونده بررسي و تعيين تكليف شدند.

زينعلي خاطرنشان كرد: این جلسات به منظور پیگیری و تعیین تکلیف پرونده هايي برگزار مي شود که طرف‌های قرارداد در مواعد مقرر به تعهدات خود عمل نکرده‌اند و پس از فسخ قرارداد این زمین‌ها به سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار مي شود تا به این طریق بتوان وسیله اشتغال جوانان و جذب سرمایه گذاران به استان را فراهم کرد.

 

تاريخ: 1397/11/10  | ساعت: ١٥:٠٠ | شناسه: ٤٢٩١ | تعداد نمايش: 369


خروج