اخبار > پيام تبریک مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به مناسبت دهه فجر
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پيام تبریک مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به مناسبت دهه فجر

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک در پيامي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب را تبريك گفت.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک در پيامي چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در پيام محمدامين فرشي آمده است:

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران و طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

پيروزي انقلاب اسلامي، فجري بود كه دامن افق ها را روشن ساخت و پرده هاي ظلمت شرق و غرب را از هم دريد و ايران را نور باران كرد. دهه فجر، مطلع غزل زيباي پيروزي و قصيده بليغ و رساي اسلام بود.و چه زيبا مقام معظم رهبري فرمودند كه:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند به شمارمي رود.»

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت تا بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک و تهنیت گفته و اميد آن دارم كه هميشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهداي گرانقدر بوده و همچنان پرتلاش در عرصه صنعت به سوي افق هاي روشن حركت كنيم.

تاريخ: 1397/11/10  | ساعت: ١٢:٤٥ | شناسه: ٤٢٨٢ | تعداد نمايش: 224


خروج