اخبار > حضور شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در نمايشگاه دستاوردهاي 40 ساله انقلاب
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

حضور شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در نمايشگاه دستاوردهاي 40 ساله انقلاب

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اقدامی موثر و حائز اهمیت در راستاي تبيين اهداف مقدس نظام اسلامي است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب  اقدامی موثر و حائز اهمیت در راستاي تبيين اهداف مقدس نظام اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي با بيان اين مطلب افزود: در این برهه حساس، ضروري است برای حفظ مجد و عظمت کشور، مردم و مسئولان یکپارچه شده و همچنان حفاظت از آرمان های نظام جمهوری اسلامی را جزو اولويت هاي خود قرار دهند.

وي با اشاره به اينكه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله جمهوری اسلامی اقدامی موثر و حائز اهمیت است که باید به بهترین شکل ممکن تحقق پیدا کند، اظهار كرد: توجه به صنعت و پیشرفت اقتصادی کشور یکی از اقدامات مطلوبی بود که در قالب برنامه ها و سیاست های انقلاب اسلامی در کشور اتفاق افتاد.

فرشي افزود: امروز پس از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی با به کارگیری سیاست ها و برنامه های مطلوب، شاهد رشد خيره كننده بخش صنعت در كشور هستيم که نشان از توانمندی و موفقیت انقلاب اسلامی دارد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با تاکید بر لزوم هماهنگی بیش از پیش در راستاي حضور هر چه پررنگ تر در نمايشگاه توانمندي هاي 40 ساله انقلاب اسلامي، خاطرنشان كرد: شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با حضور در غرفه اي اختصاصي، دستاوردهاي 40 ساله حوزه خود را به نمايش مي گذارد و پذيراي غلاقه مندان در محل دائمي نمايشگاه هاي استان البرز خواهد بود

 

تاريخ: 1397/11/10  | ساعت: ١٢:٤٠ | شناسه: ٤٢٨٠ | تعداد نمايش: 194


خروج