اخبار > ثبت نام افراد جوياي كار را تا حصول نتيجه نهايي پيگيري خواهم كرد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در حاشيه برگزاري ميز خدمت :

ثبت نام افراد جوياي كار را تا حصول نتيجه نهايي پيگيري خواهم كرد

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در حاشيه برگزاري ميز خدمت در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،ايجاد اشتغال را يكي از موضوعاتي عنوان كرد كه مي تواند رشد و توسعه اقتصادي كشور ا به همراه دارد.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در حاشيه برگزاري ميز خدمت در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،ايجاد اشتغال را يكي از موضوعاتي عنوان كرد كه مي تواند رشد و توسعه اقتصادي كشور ا به همراه  دارد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي گفت: باید برای تضمین استقلال کشور همه در راه ایجاد اشتغال تلاش کنیم و در بستر آن تولید، نوآوری و شکوفایی جای دارد.

وي با بيان اينكه ازدیاد جمعیت و بیکاري همواره یکی از مشکلات اساسی جوامع به ویژه کشورهاي در حال توسعه است ،افزود: ايجاد اشتغال يكي از موضوعاتي است كه رهبر معظم انقلاب همواره بر آن تاكيد داشته و دارند و اين مهم وظيفه دست اندركاران امر اشتغال را دو چندان مي كند.

فرشي به برگزاري ميز خدمت شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز اشاره كرد و گفت: در اين ميز خدمت افرادي متقاضي شغل در شركت شهرك هاي صنعتي ثبت نام شده و با ثبت مشخصات آنها جهت اشتغال به كار به مديران شهرك هاي صنعتي استان معرفي مي شوند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرزخاطرنشان كرد: هدف از اين ثبت نام ها ايجاد اشتغال پايدار براي افراد جوياي كار است و تا حصول نتيجه نهايي يعني به كارگيري افراد ثبت نام شده ،شخصا اين موضوع را پيگيري خواهم كرد.

تاريخ: 1397/11/06  | ساعت: ٠٩:٥٧ | شناسه: ٤١٥٦ | تعداد نمايش: 206


خروج