اخبار > مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد : بازگشت به چرخه توليد 164 واحد صنعتي در دولت تدبير و اميد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خبر داد : بازگشت به چرخه توليد 164 واحد صنعتي در دولت تدبير و اميد

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از بازگشت به چرخه توليد 164 واحد صنعتي خبر داد و گفت: اين واحدهاي صنعتي در دولت تدبير و اميد به چرخه توليد بازگشته اند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از بازگشت به چرخه توليد 164 واحد صنعتي خبر داد و گفت: اين واحدهاي صنعتي در دولت تدبير و اميد به  چرخه توليد بازگشته اند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي با بيان اين مطلب افزود: با اهتمام ويژه اي كه در دولت تدبير اميد در خصوص حمايت از توليد داخل وجود داشت،واحدهاي راكد و غير فعال مستقر در شهرك هاي صنعتي به چرخه توليد بازگشته و فعاليت خود را از سر گرفته اند.

وي با اشاره به اينكه مشكل بيشتر واحدهاي صنعتي غير فعال ،عدم نقدينگي و سرمايه در گردش بود،اظهار كرد: علاوه بر مشكلات نقدينگي،بدهي به بانك ها،بيمه و ماليات و تامين ماشين آلات از ديگر مشكلات اين واحدها بود كه با اهتمام ويژه مسئولين امر برطرف شدند.

فرشي خاطرنشان كرد:مساعدت استانداران قبلي و نيز استاندار فعلي البرز مبني بر پيگيري مصوبات كارگروه اشتغال و رفع موانع توليد استان البرز و همراهي مسئولان بانك ها و ديگر مديران استاني همه و همه دست به دست هم دادند تا تعداد 164 واحد صنعتي كه هر يك حرف هايي براي گفتن دارند، به چرخه توليد بازگردند كه اين امر زمينه اشتغال به كار تعداد زيادي از جوانان استان را فراهم كرده است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز تاكيد كرد:اين شركت در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري مبني بر حمايت از توليد داخل و نيز پيرو سياست هاي دولت تدبير و اميد حمايت خود را از بخش توليد ادامه خواهد داد تا چنانچه واحدي به هر دليلي از ادامه فعاليت توليدي خود باز مانده است،مجددا به چرخه توليد باز گردد.

تاريخ: 1397/11/01  | ساعت: ١٥:٣٧ | شناسه: ٤١٠٢ | تعداد نمايش: 210


خروج