اخبار > اولویت ما به سرانجام رساندن طرح های در دست اجراست
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز :

اولویت ما به سرانجام رساندن طرح های در دست اجراست

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: اولویت ما به سرانجام رساندن طرح هایی است که در دست اجرا داریم.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: اولویت ما به سرانجام رساندن طرح هایی است که در دست اجرا داریم

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛محمدامين فرشي با تسليت ايام فاطميه افزود:  با توجه به اينكه در آستانه 40 سالگي پيروزي انقلاب اسلامي قرار داريم، در ايام دهه فجر طرح و پروژه هايي در شهرك هاي صنعتي افتتاح خواهد شد و هر يك از  مجریان طرح ها، مسئول حل و فصل مسائل موجود هستند و باید پیگیری ها تا افتتاح پروژه ادامه یابد .

وي با اشاره به اينكه به ظرفیت رساندن طرح هایی که افتتاح شده اند، یکی از مهمترین اقدامات ما  در آينده خواهد بود، ادامه داد: به رغم اینکه تحریم ها فشارهایی بر تامین مالی، خرید تجهیزات و ... وارد کرده است، اما همچنان می توان با تنوع بخشی در مدل های خرید، مانع از بالارفتن هزینه شد

فرشي با اشاره به اينكه استفاده از توانمندی های بخش خصوصی يكي از راهكارهاي رونق اقتصادي است،تاكيد كرد: توسعه صنایع با اتکا به بخش خصوصی پیش می رود و باید فضای لازم نیز برای بخش خصوصی ایجاد شود كه در اين ميان، آماده سازی زیرساخت ها گام مهمي در، جلب و جذب سرمایه گذاران داخلی و حتی کشورهای همسایه است.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خاطرنشان كرد: در دهه فجر امسال و به مناسبت چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي ،تعداد 40 طرح و پروژه در شهرك هاي صنعتي استان البرز به بهره برداري مي رسد.

 

 

 

تاريخ: 1397/11/01  | ساعت: ١١:١٣ | شناسه: ٤٠٩٥ | تعداد نمايش: 180


خروج