اخبار > برگزاري جلسه كميته هماهنگي مراسم چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري جلسه كميته هماهنگي مراسم چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري جلسه هماهنگي برگزاري مراسم چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي خبر داد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري جلسه هماهنگي برگزاري مراسم چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي با بيان اين خبر گفت: با عنايت به اينكه در آستانه چهل سالگي انقلاب اسلامي قرار داريم ضرورت دارد كه برنامه هاي امسال بسيار باشكوهتر از سنوات قبل برگزار شود تا دشمنان اين مملكت را مايوس و نابود گرداند.

وي با بيان اينكه چهلمین سال پیروزی انقلاب را در شرايطي جشن مي گيريم كه عليرغم تهدیدات و دشمنی هایي که با این نظام می شود انقلاب با اقتدار به حیات خود ادامه داده و می دهد، افزود: دشمن با بزرگ نمایی مشکلات قصد دارد در سطح جامعه ایجاد نارضایتی كرده و این نظام را نا کار آمد نشان دهد در حالی که شاهد هستیم که در چهل سال عمر انقلاب ، کشور در تمامی زمینه های علمی،اقتصادی،عمرانی و ... پیشرفت های بسیار خوب و چشمگیری داشته که این نشان از موفقیت و پیروزی انقلاب در دست یابی به اهداف خود بوده است.

فرشي با اشاره به ضرورت معرفي دستاوردهاي صنايع در طول چهل سال عمر بابركت انقلاب اسلامي، خاطرنشان كرد: بايد با همفکری و مشارکت یکدیگر ، تمام تلاش خود را در جهت اجرای برنامه های مطلوب تر و موثر تر در ایام دهه فجر امسال که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است بکار گیريم  تا برنامه ها به صورت ویژه و باشکوه تر برگزار شود چرا كه باعث نا اميدي دشمنان ايران اسلامي خواهد شد.  

 

تاريخ: 1397/10/26  | ساعت: ١١:٣٤ | شناسه: ٣٩٥٨ | تعداد نمايش: 195


خروج