اخبار > انعقاد تفاهم نامه زيست محيطي شركت شهرك هاي صنعتي و اداره كل حفاظت از محيط زيست استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

انعقاد تفاهم نامه زيست محيطي شركت شهرك هاي صنعتي و اداره كل حفاظت از محيط زيست استان البرز

تفاهم نامه زيست محيطي شركت شهرك هاي صنعتي و اداره كل حفاظت از محيط زيست استان البرز در راستاي مسائل زيست محيطي منعقد شد.

تفاهم نامه زيست محيطي شركت شهرك هاي صنعتي و اداره كل حفاظت از محيط زيست استان البرز در راستاي مسائل زيست محيطي منعقد شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي با بيان اين خبر گفت: این تفاهم‌نامه به منظور رعايت مسائل زيست محيطي در شهرك هاي صنعتي بین شرکت شهرک‌های صنعتی  و  اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز منعقد شد.

وي ایجاد تمهیدات لازم به منظور الزام واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به مدیریت صحیح و اصولی پساب و پسماند تولیدی  را از مفاد اين تفاهم نامه عنوان كرد و افزود: عدم ارائه هر گونه خدمات به واحدهای متخلف و نیز ایجاد و نگهداری فضای سبز مشجر طبق ضوابط و مقررات ذی‌ربط در شهرک‌ها و نواحی صنعتی از جمله مفاد این تفاهم‌نامه است.

مدیر عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز خاطر نشان كرد: برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک و اجرای بازدیدهای زیست محیطی از شهرک‌های صنعتی و حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی در حوزه بهبود زیست محیطی فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان از دیگر  مواردي است كه در اين تفاهم نامه مشترك بر اجراي آنها توافق شده است.

تاريخ: 1397/10/25  | ساعت: ١١:٣٨ | شناسه: ٣٩٤٤ | تعداد نمايش: 198


خروج