اخبار > صنعت كشور بايد از تحريم ها به عنوان يك فرصت استقاده كند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز :

صنعت كشور بايد از تحريم ها به عنوان يك فرصت استقاده كند

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز تحریم های اقتصادی اعمال شده بر عليه کشور را به عنوان يك فرصت دانست و گفت: بخش صنعت كشور بايد از اين تحريم ها به عنوان يك فرصت استقاده كند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز تحریم های اقتصادی اعمال شده بر عليه کشور را به عنوان يك فرصت دانست و گفت:  بخش صنعت كشور بايد از اين تحريم ها به عنوان يك فرصت استقاده كند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي با بيان اينكه كشور ما همواره از آزمون هاي سخت، سرافراز بيرون آمده است،افزود:همکاری و هم افزایی در راستاي تامین نیاز تولیدکنندگان و صنعتگران کشور مي تواند اين تهديدات بيگانگان را به يك فرصت تبديل كند.

وي ادامه داد:دانش بومي و تخصص جوانان اين مرز و بوم بر جهانيان ثابت شده و چنانچه از ايده هاي ناب ايراني حمايت شود هيج نيازي در زمينه صنعت به بيگانگان نخواهيم داشت چراكه صنعت كشورمان در سطح بسیار خوبی قرار دارد و بسیاری از کارخانجات کشور از تکنولوژی به مراتب پیشرفته تر از ساير كشورها بهره مندند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان تاكيد كرد: شرايط كنوني اقتصاد كشورمان به نوعي آماده باش براي بخش صنعت و صنعتگران كشورمان به شمار مي رود و اميدواريم بار ديگر و با تكيه بر نبوغ جوانان ايراني  از اين كارزار سخت نيز سربلند بيرون بياييم چرا كه ملت ما هروقت اراده كرده ،فعل خواستن را خوب صرف كرده است.

تاريخ: 1397/10/23  | ساعت: ١٥:٢٤ | شناسه: ٣٨٨٦ | تعداد نمايش: 170


خروج