اخبار > نشست مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرزبا مشاوران صنعتي استان در محل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرك صنعتي اشتهارد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

نشست مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرزبا مشاوران صنعتي استان در محل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرك صنعتي اشتهارد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: همت و اراده مشاوران باید در مسیر ترغیب مدیران واحدهای تولیدی برای استفاده از خدمات مشاوره ای در زمینه های متنوع و گسترده ی فعالیت های صنعتی و تولیدی به کار گرفته شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: همت و اراده مشاوران باید در مسیر ترغیب مدیران واحدهای تولیدی برای استفاده از خدمات مشاوره ای در زمینه های متنوع و گسترده ی فعالیت های صنعتی و تولیدی به کار گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی البرز، ' محمد امين فرشي ' در نشست با مشاوران مستقر در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی البرز  در شهرک صنعتی اشتهارد بیان کرد: این مرکز در یک فضای بسیار مناسب برای تجمیع مشاوران احداث شده که در زمینه های مختلف کسب و کار به  بخش های صنعتی و سایر بخش ها خدمات مشاوره ای ارائه شود و امیدواریم با همگرایی و هم افزایی کامل بین مشاوران در قالب کلینیک صنعت عارضه یابی و آسیب شناسی واحدهای تولیدی انجام گیرد تا با طرح راهکارهای علمی و عملی برخی از مشکلات و چالش های صنعت گران حل شود.

 

وی با اشاره به اهمیت بهره مند شدن از خدمات مشاوره ای توسط بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط عنوان کرد: همت و اراده مشاوران باید در مسیر ترغیب مدیران واحدهای تولیدی برای استفاده از خدمات مشاوره ای در زمینه های متنوع و گسترده ی فعالیت های صنعتی و تولیدی به کار گرفته شود و پیشنهادی که مبنی بر راه اندازی دبیرخانه بخش خدمات مشاوره ای صنعت نیز ارائه شد می تواند با امکان سنجی و نیاز سنجی اجرا گردد.

 

فرشي اظهار کرد: روند اجرای پروژه های عمرانی در شهرکهاي  صنعتی البرز بسیار مطلوب بوده است و از سال گذشته تاکنون مبالغ قابل  توجهي در پروژه عمراني شهرکهاي صنعتي  اجرا شده است تا شرایط برای صنعتگران مستقر و متقاضیان سرمایه گذاری فراهم شود.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز در ادمه از نحوه خدمات رساني شركت شهركهاي صنعتي به صنايع مستقر و همچنين تبعيين جايگاه شركت شهركهاي صنعتي مطالبي ارايه نمودند

 

بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز در پایان به تبادل نظر و پرسش و پاسخ با مشاوران حاضر در نشست پرداخت.

 

تاريخ: 1397/10/22  | ساعت: ٠٧:٤٥ | شناسه: ٣٨٥٠ | تعداد نمايش: 99


خروج