اخبار > برگزاری تور صنعتی صنعتگران شهرک‌هاي صنعتی استان البرز از واحدهای صنعتی خراسان رضوی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاری تور صنعتی صنعتگران شهرک‌هاي صنعتی استان البرز از واحدهای صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از بازديد تور صنعتی صنعتگران شهرک‌هاي صنعتی البرز از واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك صنعتی چناران و شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور خبر داد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از بازديد تور صنعتی صنعتگران شهرک‌هاي صنعتی البرز  از واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك صنعتی چناران و شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: طی برگزاری این تور صنعتی  مدیران و كارشناسان واحدهاي صنعتي ، شهرک‌هاي صنعتي استان البرز از واحدهای صنعتي شهرک صنعتی چناران و شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور  بازديد كردند.

وی ادامه داد : یکی از دغدغه های اصلی صنعتگران و تولید کنندگان مستقر در شهرک‌هاي صنعتی بازاریابی، آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به صادرات، واردات و امور گمرکی و از سوی دیگر آشنایی با موارد تسهیل کننده در این امور بوده که شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی تلاش دارد تا با برگزاری این تورها ، واحدهای صنعتی را در این راستا یاری کند.

مهدی زاده مقدم بیان کرد: هدف از برگزاری تور های صنعتی آشنایی واحدهای صنعتی با صنایع بزرگ و مختلف، آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با یکدیگر، ایجاد انگیزه برای رقابت ، ارتباط نزدیک واحدها با دیگر واحدهای صنعتی کشور و استفاده از تجارب واحدهای صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: مرکز فناوری جهت بهینه سازی بنگاههای صنعتی، شرکت های دانش بنیان و افزایش توان رقابت واحدهای تولیدی  و صنعتی در صحنه بازارهای داخلی و خارجی و گسترش فرهنگ بهره گیری از خدمات مشاوره ای ، مهندسی و بکارگیری از دانش فنی برای فعالین اقتصادی است.

در پایان گفتنی است مدیران، کارشناسان و فعالین اقتصادی واحدهای صنعتی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان البرز با حضور در شهرک صنعتی چناران و شهرك فناوري صنایع غذایی و آشنايي با خدمات این شهرک‌ها آشنا و از نمايشگاه دائمي محصولات واحدهاي صنعتي نيز بازديد كردند.

تاريخ: 1397/10/19  | ساعت: ١١:٤٢ | شناسه: ٣٨٢٧ | تعداد نمايش: 173


خروج