اخبار > بازديد از طرح هاي صنعتي در حال نصب ماشين الات شهرك و نواحي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد از طرح هاي صنعتي در حال نصب ماشين الات شهرك و نواحي صنعتي استان البرز

به منظور تسريع در روند بهره برداري از طرح هاي صنعتي ،بازديد از طرح هاي صنعتي در مرحله نصب ماشين آلات در دستور كار قرار گرفت.

به منظور تسريع در روند بهره برداري از طرح هاي صنعتي ،بازديد از طرح هاي صنعتي در مرحله نصب ماشين آلات در دستور كار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، مصطفي اميريان با بيان اين خبر گفت: در راستاي كمك به راه اندازي و تسريع در روند  اجراي طرح هاي صنعتي مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي استان البرز، طرح بازديد از واحدهاي صنعتي در حال نصب ماشين آلات، در دستور كار شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز قرار گرفته است.

معاون برنامه ريزي و منابع انساني شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز افزود: هدف از اجراي اين طرح ارائه مشاوره به مديران صنايع و كمك به راه اندازي واحدهايي است كه در مرحله نصب ماشين آلات صنعتي قرار دارند.

اميريان خاطرنشان كرد: با توجه به در پيش رو بودن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ،تمام سعي و تلاش ما اين است تا با كمك به اين واحدها،بتوانيم مقدمات افتتاح و بهره برداري از واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي استان البرز در دهه فجر امسال را  فراهم آوريم.

معاون برنامه ريزي و منابع انساني شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز اظهار اميدواري كرد: بهره برداري از طرح هاي صنعتي جديد در ايام دهه فجر،نويد بخش ايجاد زمينه اشتغال براي جوانان استان البرز و رونق بخش اقتصاد كشور باشد.

تاريخ: 1397/10/19  | ساعت: ٠٧:٣٢ | شناسه: ٣٨٠٦ | تعداد نمايش: 170


خروج