اخبار > برگزاري دوره آموزشی طرح ریزی کیفیت محصول در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري دوره آموزشی طرح ریزی کیفیت محصول در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

معاون صنايع كوچك و متوسط شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري دوره آموزشی با عنوان طرح ریزی کیفیت محصول در يك از واحدهاي صنعتي واقع در شهرک صنعتی بهارستان خبر داد.

معاون صنايع كوچك و متوسط شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري دوره آموزشی با عنوان طرح ریزی کیفیت محصول در يك از واحدهاي صنعتي واقع در شهرک صنعتی بهارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، كلانتري با بيان اين خبر گفت: به منظور توانمندسازی شاغلین واحدهای صنعتی دوره آموزشی طرح ریزی کیفیت محصول با حضور كارشناسان مربوطه  برگزار شد.

وي افزود:  طرح ریزی کیفیت محصول یک روش ساختار یافته است که برای برقراری مراحل ضروری از فاز دریافت الزامات محصوص تا تولید محصول و انجام فعالیت های مربوطه در زمان لازم در جهت رضایت مشتری صورت می گیرد .

كلانتري هدف از اجرای APQP  را ايجاد ارتباط با تامین کنندگان به منظور برنامه ریزی کیفیت محصول و ایجاد خطوط راهنما به صورت مشترک عنوان و خاطرنشان كرد: طرح ريزي کيفيت محصول يک روش ساختار يافته است که براي برقراري مراحل ضروري از فاز دريافت الزامات محصول تا توليد محصول، و انجام فعاليت هاي مربوطه در زمان لازم در جهت رضايت مشتري صورت مي گيرد،به نوعی روشی قانون مند از فنون مختلف است که سعی در کسب کیفیت فرایند طرح و تولید دارد ضمن اینکه مراحل کسب رضایت مشتری در بطن فرایند طرح و تولید را ضمانت می کند .

معاون صنايع كوچك و متوسط شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز  همچنين از بگزاري دوره آموزشی با عنوان جوشکاری آرگون خبر داد و گفت: اين دوره آموزشي به منظور ارتقاي مهارت های فنی و حین کار شاغلین واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار گردید

تاريخ: 1397/10/12  | ساعت: ١١:٤٠ | شناسه: ٣٦٧٣ | تعداد نمايش: 167


خروج