اخبار > احداث چهار ناحيه صنعتي روستايي در شهرستان هاي ساوجبلاغ و نظرآباد استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

احداث چهار ناحيه صنعتي روستايي در شهرستان هاي ساوجبلاغ و نظرآباد استان البرز

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از پيگيري احداث چهار ناحيه صنعتي روستايي در شهرستان هاي ساوجبلاغ و نظرآباد استان البرز خبر داد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از پيگيري احداث چهار ناحيه صنعتي روستايي در شهرستان هاي ساوجبلاغ و نظرآباد استان البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي در اين زمينه گفت: افزایش ماندگاری روستاییان در مناطق روستایی با تغییر نگرش جوانان روستایی در ارتباط با اشتغال امري ضروری است.

 وي افزود: یکی از مهمترین عواملی که می‌تواند در توسعه مباحث کلی در روستاها نقش چشم‌گیری داشته باشد توسعه اقتصادی ساکنان روستاست که علاوه بر درآمدزایی فردی باعث توسعه سریع اشتغالزایی و درآمدی در روستاها می‌شود.

فرشي با اشاره به اينكه  توسعه مشاغل اقتصادی در روستاها می‌تواند نقش بسزایی در پیشگیری از مهاجرت‌های بی‌رویه به شهر ایجاد کند و حتی در پاره‌ای نیز می‌تواند زمینه‌ساز مهاجرت معکوس در روستاها باشد،گفت: در اين راستا و به منظور ايجاد اشتغال پايدار در روستاها،ايجاد نواحي صنعتي روستايي در روستاهاي برغان،هيو،رامنجين در شهرستان ساوجبلاغ و ناحيه روستايي صالحيه، با مساحت هر كدام 30 هكتار در دست انجام است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز به طرح توسعه شهرك هاي صنعتي استان اشاره كرد و افزود: طرح توسعه 60 هكتاري شهرك صنعتي نظرآباد،توسعه 820 هكتاري شهرك اشتهارد 2 و توسعه 70 هكتاري شهرك صنعتي كوثر در دستور كار شركت قرار دارد كه اميدواريم با اجراي اين طرح ها ،زمينه جذب سرمايه گذاري هاي جديد در استان البرز فراهم شود.

 

 

تاريخ: 1397/10/10  | ساعت: ١٣:١٥ | شناسه: ٣٦٣٣ | تعداد نمايش: 268


خروج