اخبار > شهرک‌ها و نواحی صنعتی بستر ساز اقتصاد مقاومتی هستند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز :

شهرک‌ها و نواحی صنعتی بستر ساز اقتصاد مقاومتی هستند

ایجاد زیرساخت‌ها در شركت شهرك هاي صنعتی نقش بسيار موثري در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دارند.

ایجاد زیرساخت‌ها در شركت شهرك هاي صنعتی نقش بسيار موثري در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دارند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، محمدامين فرشي با بيان اين مطلب گفت: اساس توسعه‌یافتگی و رشد اقتصادی بدون ایجاد توسعه زیرساخت‌های مناسب امری غیرممکن است.

وي با بيان اينكه یکی از اهداف مهم اقتصاد مقاومتی، حمایت از توسعه صنعتی و تولیدات داخلی با رویکرد صادراتی است،افزود:يكي از بسترهای مهم حمایت از تولیدات داخلی و توسعه صنعتی، ایجاد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با اشاره به اينكه توسعه صنعتی و اقتصادی به بسترهای مناسبی برای رشد نیاز دارد که این بسترها همان شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستند، اظهار كرد:  شهرک‌ها و نواحی صنعتی در صورتی‌که مطابق با اهداف خود ایجاد و مدیریت شوند، به‌طور قطع نقش بسزایی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ایفا خواهند کرد.

فرشي به مهمترین اقدامات زير ساخت هاي شهرك هاي صنعتي استان اشاره كرد و گفت: در راستاي ارائه خدمات به صاحبان صنعت و تولید و تامین عرصه مناسب برای فعاليت آنها؛ اجرای زیرساخت‌ها به شکل متمرکز در شهرك صنعتي اشتهارد 2 (اميد البرز) و ديگر شهرك ها ، نسبت به سال هاي گذشته پيشرفت چشمگيري داشته است.

وي اظهار اميدواري كرد: با راه اندازي شهرك صنعتي اشتهارد 2 كه از نظر موقعيت جغرافيايي در شرايط بسيار مناسبي قرار دارد،زمينه اشتغال جوانان استان فراهم شود.

 

تاريخ: 1397/10/10  | ساعت: ١٠:٤٠ | شناسه: ٣٦١٤ | تعداد نمايش: 146


خروج