اخبار > برگزاري دوره آموزشی «مدیریت دانش در سازمان »در شركت شهرک های صنعتی استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري دوره آموزشی «مدیریت دانش در سازمان »در شركت شهرک های صنعتی استان البرز

معاون صنايع كوچك و متوسط شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت: دوره آموزشی مدیریت دانش در سازمان با حضور کارشناسان و مدیران صنایع کوچک و متوسط شهرکهای صنعتی استان البرز برگزار شد.

معاون صنايع كوچك و متوسط شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز گفت:  دوره آموزشی مدیریت دانش در سازمان با حضور کارشناسان و مدیران صنایع کوچک و متوسط شهرکهای صنعتی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،امير تورج كلانتري با بيان اينكه اين دوره آموزشي با هدف رساندن اطلاعات و تجارب به اهداف سازمانی برگزار شد،افزود:فرآیند كشف،کسب،سازماندهی،پردازش و تلخیص نگهداری،توسعه و به کارگیری دانش در سازمان که توسط افراد سازمانی به دست آمده و از طریق ایجاد پیوند میان منابع انسانی،فناوری اطلاعات و فرهنگ سازی مناسب می تحقق مي بايد  برای دستیابی به اهداف سازمان شکل می گیرد.

وي خاطرنشان كرد: مدیریت دانش یکی از راه‏حل‏های مناسب برای کسب سودمندی و کارایی در سازمان‏ها به شمار می‏آید. از این‏رو، با مشارکت بخش‏های مختلف در فرایندهای نوآوری و مدیریت دانش، می‏توان گام‏های مؤثری در انتقال صحیح و بموقع دانش به محققان و مدیران از لحاظ توسعه تحقیقات برداشت.

به گفته كلانتري در اين دوره آموزشي ،كارشناسان و مديران صنايع كوجك و متوسط شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز ززير نظر اساتيد مربوطه با مفاهيم مديريت دانش در سازمان  و استفاده از آن آشنايي پيدا كردند.

 

تاريخ: 1397/10/05  | ساعت: ١٤:٤٨ | شناسه: ٣٥٢٥ | تعداد نمايش: 555


خروج