اخبار > برگزاري جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

مدير امور حقوقي و قراردادهاي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري جلسه داوري و حل اختلاف در اين شركت خبر داد.

مدير امور حقوقي و قراردادهاي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري جلسه داوري و حل اختلاف  در اين شركت خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،رضا زينعلي در اين خصوص اظهار كرد: جلسه هیئت حل اختلاف و داوری جهت رسیدگی و تعیین تکلیف واحدهای صنعتی راکد و بدهکار، روز شنبه هشتم دي ماه در محل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز و با حضور نماینده حقوقي سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برگزار مي شود.

وی یادآور شد: در این جلسه تعداد 12 پرونده به  مساحت 66793 متر از اراضی شهرک های صنعتی استان البرز تعیین تکلیف خواهند شد.

زينعلي تصريح کرد: متقاضیان سرمایه گذاری صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی که زمین دریافت کرده‌اند و اقدامی نسبت به تعهدات قرارداد از جمله پیشرفت فیزیکی و بدهی انجام ندهند، بعد از اتمام مهلت قانونی اقدام به فسخ قرارداد و انجام مراحل قضائی و مسترد نمودن زمین نسبت به واگذاری آن اراضی به سرمایه گذاران واقعی اقدام خواهد شد.

مدير امور حقوقي و قراردادهاي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز  خاطرنشان كرد: راکد و بدون استفاده ماندن زمین‌ در شهرک ها و نواحی صنعتی اجحاف در حق سرمایه گذاران واقعی است و این شرکت روند بازپس گیری زمین‌های راکد را همچنان ادامه خواهد داد تا به نتایج مطلوب در این زمینه دست یابد.

تاريخ: 1397/10/05  | ساعت: ١٤:٠٥ | شناسه: ٣٥٢٠ | تعداد نمايش: 201


خروج