اخبار > آموزش میز خدمت الکترونیک به صورت ویدئو کنفرانس در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

آموزش میز خدمت الکترونیک به صورت ویدئو کنفرانس در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

كلاس آموزش ميز خدمت الكترونيكي به صورت ويديو كنفرانس براي كاركنان شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز برگزار شد.

كلاس آموزش ميز خدمت الكترونيكي به صورت ويديو كنفرانس  براي كاركنان شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز برگزار  شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي  در اين  زمينه گفت: میز خدمت به عنوان یک مرکز ارتباطات در سازمان هاست که تنها نقطه تماس میان سازمان و مشتریان داخلی و خارجی به شمار می‌رود.

وي با اشاره به اينكه یک میز خدمت موفق شامل چهار عنصر کلیدی نیروی انسانی، فرآیند، اطلاعات و ابزار است که با ترکیب مناسب این اجزا منافع و ارزش زیادی برای کسب‌وکار می‌آفریند،افزود:به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاي رضایت مندی آنان« میز خدمت الکترونیکی در دستور كار قرار گرفته است».

فرشي اظهار كرد: اطلاع رسانی شفاف ، امکان اخذ درخواست خدمت از ارباب رجوع در قالب فرم های الکترونیکی و بارگذاری و ارسال الکترونیکی، انجام کلیه استعلامات و انجام فرآیندهای بین دستگاهی مورد نیاز برای ارائه خدمت، قابلیت ارائه و تحویل خدمت به ارباب رجوع به صورت الکترونیکی، ارائه کد رهگیری منحصربه فرد ،بازیابی و رجوع به سوابق اطلاعات خدمت ارائه شده و امکان ارسال پیامک به منظور اطلاع رسانی مراحل پردازش درخواست خدمت به ارباب رجوع از جمله قابليت هاي ميز خدمت الكترونيك است.

گفتني است در اين كلاس آموزشي چگونگي ارائه خدمت در ميز خدمت الكترونيك از طريق ويديو كنفرانس به پرسنل  شركت آموزش داده شد.

 

تاريخ: 1397/10/04  | ساعت: ١٣:٣٢ | شناسه: ٣٤٩٧ | تعداد نمايش: 174


خروج