اخبار > دهمين جلسه شوراي معاونين و مديران شركت شهركهاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

دهمين جلسه شوراي معاونين و مديران شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در جلسه شوراي معاونين و مديران شركت گفت: : فلسفه وجودی و حضور دستگاه ها، خدمت به مردم و رفع مشکلاتشان است و قابل قبول نیست که به دليل عدم مسئولیت يك مدير، عملكرد یک مجموعه زیر سوال برود .

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز در جلسه شوراي  معاونين و مديران شركت گفت: : فلسفه وجودی و حضور دستگاه ها، خدمت به مردم و رفع مشکلاتشان است و قابل قبول نیست که به دليل عدم مسئولیت يك مدير، عملكرد یک مجموعه زیر سوال برود . 

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي افزود: با توجه به اهمیت موضوع و لزوم توجه به مقوله تکریم ارباب رجوع، ضرورت دارد که همكاران به این مسئله توجه ویژه داشته باشند.

وی ادامه داد: مدیران دقت و مراقبت کنند که اگر ارباب رجوع برای انجام کاری مراجعه کرد حتما با رضایت کامل آن مجموعه را ترک کند.

فرشي با تاکید بر لزوم خدمت رساني بهتر درمیز خدمت شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز افزود: لازم است در میز خدمت کارکنان دلسوز، آگاه و واقف به امور به کار گرفته شوند تا مراجعين توانند پاسخ تقاضا و خواسته خود را همانجا دریافت کنند و نیازی به مراجعه به واحدهای مختلف نباشد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز با بيان اينكه مردم و اعتماد آنها مهمترین و بالاترین سرمایه اجتماعی است و وظيفه ذاتي ما خدمت رساني به افراد جامعه بخصوص صنعتگران محترم است،خاطرنشان كرد: تسهیل امور صنعتگران و تسریع در خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع سه مقوله مورد تاکید در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز است.

تاريخ: 1397/10/03  | ساعت: ١٤:٥٠ | شناسه: ٣٤٨١ | تعداد نمايش: 172


خروج