اخبار > رویکرد حمایتی سازمان از واحدهای تولیدی و صنعتی براي توسعه صادرت غيرنفتي
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون توسعه بازارهای صادراتی در نشست هم‌اندیشی با شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز تاكيدكرد :

رویکرد حمایتی سازمان از واحدهای تولیدی و صنعتی براي توسعه صادرت غيرنفتي

معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ايران در نشست هم‌اندیشی باشرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز كه در راستاي توسعه صادرات غیر نفتی در تهران برگزار شد،گفت: البرز يكي از استان هاي فعال در زمینه تولید و تجارت است .

معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ايران در نشست هم‌اندیشی باشرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز كه در راستاي توسعه صادرات غیر نفتی در تهران  برگزار شد،گفت: البرز يكي از استان هاي فعال در زمینه تولید و تجارت است .

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، حميد زاد بوم با تاکید بر رویکرد حمایتی سازمان توسعه تجارت ایران از واحدهای تولیدی و صنعتی براي توسعه صادرت غيرنفتي اظهار كرد: سازمان آمادگی کامل دارد که با هدف توسعه صادرات غیر نفتی از واحدهای تولیدی و صنعتی و بنگاه‌های تجاری حمایت همه جانبه داشته باشد.

وی با اشاره به اهمیت نقش رایزنان بازرگانی در توسعه و ارتقای سطح تعامل فعالان اقتصادی با دنیا گفت: هرکدام از رایزنان بازرگانی که در کشور محل خدمت خود مستقر هستند یا به ایران بازگشته‌اند تجربیات عملی و گرانبهای خود را در اختیار واحدهای تولیدی و صادراتی قرار می‌دهند تا با بهره گیری از اطلاعات دست اول و روش‌های مورد اطمینان، ضمن حفظ بازارهای هدف کنونی، در بازارهای جدید نیز حضوري موفق داشته باشند.

زادبوم با بيان اينكه امروزه كشور ما در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد،افزود: در شرايط حساس اقتصادي فعلي نیازمند درک و حل مشکلات با همدلی و تفاهم هستیم .بنابراين ارائۀ راهکارها نیز باید با در نظر گرفتن این شرایط و همچنین محدودیت‌ها باشد.

معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ايران خاطرنشان كرد:  مشکلات فعالان اقتصادی و تولید کنندگان اگر از طریق تشکل‌های مربوطه عنوان شود می‌توان به صورت فراگیرتر برای حل آن اقدام کردضمن اينكه اين سازمان آمادگی کامل دارد با هدف توسعه صادرات غیر نفتی از واحدهای تولیدی و صنعتی و بنگاه‌های تجاری حمایت همه جانبه داشته باشد.

 

تاريخ: 1397/10/02  | ساعت: ١٣:٥٩ | شناسه: ٣٤٥٠ | تعداد نمايش: 156


خروج