اخبار > اعطای تسهیلات کم بهره به بانوان کارآفرین استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

اعطای تسهیلات کم بهره به بانوان کارآفرین استان البرز

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزگفت: با همکاری بانک‌های عامل تسهیلات کم‌بهره به بانوان کارافرین در استان ارائه می‌شود.

 

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزگفت: با همکاری بانک‌های عامل تسهیلات کم‌بهره به بانوان کارافرین در استان ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان البرز،

محمد امين فرشي افزود: یکی از اولویت‌های شركت شهركهاي صنعتي استان ارائه تسهیلات کم‌بهره به بانوان برای خود اشتغالی است که در این زمینه با همکاری بانکهای عامل تسهیلاتی برای بانوان کارآفرین استانفراهم خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که بانوان نقش بسیار مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری دارند، افزود:‌ ارائه تسهیلات کم‌بهره می‌تواند برای بانوانی که در حوزه‌های مختلف تخصص دارند، اشتغال ایجاد کند که انتظار می‌رود حمایتهای همه‌جانبه‌ای از قشر بانوان به ویژه کارآفرینان صورت گیرد.

فرشي گفت: این امر گام بزرگی در توسعه و پیشرفت بانوان در عرصه‌های مختلف برداشته  خواهد شد که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های اساسی استعدادها و ظرفیتهای بانوان در استان شکوفا شود.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استن البرزتصریح کرد:‌ ارائه آموزش به بانوان کارآفرین و توانمندسازی منابع انسانی در دستور کار قرار گرفته و می‌تواند بسیار موفق باشد.

وی از برگزاری دوره‌های مختلف تخصصی بانوان در حوزه مدیریت و حوزه اقتصادی به ویژه اقتصاد مقاومتی در شركت شهركهاي صنعتي استان خبر داد و بیان کرد:‌ این دوره‌ها به طور متناوب در اردبیل برگزار خواهد شد كه اين امرنقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت بانوان در عرصه‌های مختلف داشته است.

فرشي خواستار حمایت همه‌جانبه از بانوان برای توسعه کارآفرینی و تحقق اقتصاد مقاومتی دراستان خبر داد و افزود: نیاز است در حوزه‌های مختلف به بانوان بها داده شود تا بتوانیم قشر بانوان را در جامعه به طور اساسی فعال سازیم.

تاريخ: 1397/10/02  | ساعت: ٠٩:٠٦ | شناسه: ٣٤٢٩ | تعداد نمايش: 160


خروج