اخبار > برگزاري دوره هاي آموزشي تشريح الزامات ايزو 1400 و اصول و تعميرات در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري دوره هاي آموزشي تشريح الزامات ايزو 1400 و اصول و تعميرات در شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري دوره هاي آموزشي براي كاركنان و مديران صنعتي استان خبر داد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز از برگزاري دوره هاي آموزشي براي كاركنان و مديران صنعتي استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمد امين فرشي در اين زمينه گفت: دوره آموزشي تشريح الزامات ايزو 1400 براي آشنايي با آخرین الزامات استاندارد 14001 و ممیزی آن بصورت کاربردی در هزینه ها و زمان برگزار شد.

 وي افزود:آشناسازی مخاطبان با مزایا و تاریخچه سیستم مدیریت زیست محیطی و استانداردهای سری ISO14001 ، شناخت دقیق الزامات استاندارد 14001 و نحوه مستندسازی، آشنایی با تغییرات ورژن 2015 استاندارد و اصول ممیزی این استاندارد با توجه به استاندارد راهنمای ایزو 19011 از جمله مباني آموزشي اين دوره است.

فرشي به برگزاري دوره آموزشي اصول تعميرات نگهداري نيز اشاره كرد و گفت:اين دوره آموزشي براي آشنايي مديران و مسئولين واحدهاي صنعتي به منظور آشنايي با اصول تعميرات و نگهداري برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز افزود: همچنين دوره آموزشي HsE با هدف تشریح الزامات و مستند سازی مديريت ايمني ، بهداشت حرفه اي و محيط زيست به منظور كنترل و بهبود عملكرد بهداشت، ايمني و محيط زيست در همة برنامه هاي توسعه و پروژه هاي صنعتي برگزار شد كه اين امر باعث  به صفر رساندن حوادث و آسيب هاي ناشي از كار از طريق كنترل يا حذف شرايط ناايمن و ارتقاء سطح سلامت افراد از طريق اعمال راهكارهاي كنترلي مديريتي، مهندسي و اجرايي در كلية سطوح سازمان و همچنين صيانت از محيط زيست به عنوان سرمايه بشريت مي گردد.

 

تاريخ: 1397/09/28  | ساعت: ١١:٢٤ | شناسه: ٣٣٦٢ | تعداد نمايش: 203


خروج