اخبار > برگزاري كارگاه آموزشي آشنايي با خدمات بانك توسعه صادرات و صندوق ضمانت صادرات در شهرك صنعتي اشتهارد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري كارگاه آموزشي آشنايي با خدمات بانك توسعه صادرات و صندوق ضمانت صادرات در شهرك صنعتي اشتهارد

به منظور آشنايي صنعتگران و نيز تشويق واحدهاي توليدي به گسترش فعاليت هاي صادراتي، يك كارگاه آموزشي با موضوع آشنايي با خدمات بانك توسعه صادرات و صندوق ضمانت صادرات در شهرك صنعتي اشتهارد برگزار شد.

به منظور آشنايي صنعتگران  و نيز تشويق واحدهاي توليدي به گسترش فعاليت هاي صادراتي، يك كارگاه آموزشي با موضوع آشنايي با خدمات بانك توسعه صادرات و صندوق ضمانت صادرات در شهرك صنعتي اشتهارد برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعي استان البرز در اين خصوص گفت: در راستاي تشويق واحدهاي صنعتي به توسعه فعاليت هاي صادراتي و نيز كاهش نگراني آنها و ارائه پوشش هاي لازم در مقابل ريسك هاي احتمالي سياسي و تجاري، اين كارگاه آموزشي برگزار شد.

محمد امين فرشي با اشاره به اينكه  تامين امنيت مالي صادركنندگان ايراني ،توسعه صادرات را به همراه دارد،افزود:توسعه صادرات غير نفتي از جمله مواردي است كه صنايع كوچك و متوسط در آن نقش بسيار تاثيرگذاري دارند.

وي خاطرنشان كرد:صنعتگران حاضر در اين كارگاه آموزشي با مفاهيم صدور ضمانت نامه ها،تسهيلات سرمايه گذاري براي پروژه هاي صادراتي،اعطاي اعتبار وارداتي به واردكنندگان داخلي براي تامين مواد اوليه،اعطاي تسهيلات و اعتبارات كوتاه مدت،ميان مدت و بلندمدت صادراتي و نيز تضمين اعتبارات صادراتي آشنا شده و در اين زمينه با يكديگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

تاريخ: 1397/09/27  | ساعت: ١١:٣٨ | شناسه: ٣٣٢٤ | تعداد نمايش: 161


خروج