اخبار > پیام تسلیت مدیرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزبه مناسبت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س)
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

پیام تسلیت مدیرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرزبه مناسبت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س)

فرارسيدن سالروز وفات كريمه اهل بيت حضرت فاطمه معصومه (س) را به تمامي محبان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام به ويژه به محضر كليه صنعتگران و همكاران محترم تسليت عرض مي نمايم .

 

 فرارسيدن سالروز وفات كريمه اهل بيت حضرت فاطمه معصومه (س) را به تمامي محبان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام به ويژه به محضر كليه صنعتگران و همكاران  محترم تسليت عرض مي نمايم .

حضرت معصومه (س) دختر گرانقدر هفتمين پيشواي شيعيان جهان و نمونه عصمت و صبر وايثار  بوده كه  در تاريخ اسلام و در صحنه های علم، عرفان، ایمان، سیاست، و حمایت از مقام رهبری،  نقشي موثر و ممتاز داشتند.

بدون شك اين ايام فرصت مناسبي براي شناخت بهترشخصیت اين بانوي مكرم و جايگاه معنوي ايشان درجهت  الگو گرفتن از آن شخصيت بزرگوار  بوده و بهترين راه دستيابي بانوان جامعه اسلامي به زندگي سالم، موفقيت، سعادتمندي و بهروزي است.

بار ديگر با تسليت وفات اين بانوي گرانقدر به ساحت مقدس و ملکوتی برادر بزرگوارشان حضرت ثامن الحجج عليه السلام و تمامی مردم عزيز استان ، صنعتگران و همكاران محترم ، از خداوند منان مي خواهم توفیق كسب معرفت اهل بیت (ع) و بهره مندی از شفاعت این گوهر های ارزشمند هدایت و سعادت را به همه ما عنایت فرماید.

محمد امين فرشي

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز

تاريخ: 1397/09/27  | ساعت: ٠٨:٠٨ | شناسه: ٣٣٠٣ | تعداد نمايش: 112


خروج