اخبار > حفظ اشتغال ایجاد شده از مهم ترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی البرز است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز در کمیته حمایت قضایی صنعتگران:

حفظ اشتغال ایجاد شده از مهم ترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی البرز است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز در کمیته حمایت قضایی صنعتگران استان البرز كه در شهر اشتهارد برگزار شد با بيان اينكه از ابتدای سال جاری تاکنون237 پروانه بهره برداری در شهرک های صنعتی این استان صادر شده است،گفت: با بهره برداری از این تعداد واحد صنعتی و تولیدی پنج هزار و 100 فرصت شغلی در استان ایجاد می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز در کمیته حمایت قضایی صنعتگران استان البرز كه در شهر اشتهارد برگزار شد با بيان اينكه  از ابتدای سال جاری تاکنون237 پروانه بهره برداری در شهرک های صنعتی این استان صادر شده است،گفت: با بهره برداری از این تعداد واحد صنعتی و تولیدی پنج هزار و 100 فرصت شغلی در استان ایجاد می شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز،محمدامين فرشي افزود:  استان البرز از نظر تعداد پروانه های صادر شده در كشور رتبه سوم و تعداد اشتغال ایجاد شده رتبه نخست كشوري را به خود اختصاص داده است.

وي با بیان اینکه حفظ اشتغال ایجاد شده از مهم ترین برنامه های شرکت شهرک های صنعتی البرز است ،تاكيد كرد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون 45 واحد تولیدی غیر فعال با ایجاد 434 شغل و در استان بار دیگر به عرصه تولید بازگشته اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز با اشاره به اینکه 39 واحد تولیدی و صنعتی در تملک بانک نیز از ابتدای سال جاری تاکنون از تملک خارج شده اند گفت: هم اکنون سه پروژه یک هزار و 23 هکتاری، یک هزار و 156 هکتاری و 820 هکتاری در استان البرز در حال آماده سازی برای سرمایه گذاری جدید هستند كه اين امر در شرايط كنوني كشور بسيار اميدوار كننده است.

فرشي به پروژه های در دست اجراي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز اشاره كرد و افزود: پروژه تصفیه خانه اشتهارد که معضل چندین ساله این شهرستان بوده است با 60 میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست و در دهه فجر امسال با بهره برداری  از اين تصفيه خانه اين مشكل نيز مرتفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز خاطرنشان كرد: 240 هکتار از فاز اول شهرک صنعتی اشتهارد 2( امید البرز) آماده بهره برداری است که با شروع به فعاليت آن در 2 سال آینده بیش از هزار فرصت شغلی در استان البرز  ایجاد می شود

تاريخ: 1397/09/26  | ساعت: ١٠:١٦ | شناسه: ٣٢٨٣ | تعداد نمايش: 158


خروج