اخبار > دستگاه قضایی البرز پيگير موضوع رعایت شعاع 120 کیلومتری برای شهرک صنعتی اشتهارد است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

رئیس کل دادگستری البرز در کمیته حمایت قضایی صنعتگران :

دستگاه قضایی البرز پيگير موضوع رعایت شعاع 120 کیلومتری برای شهرک صنعتی اشتهارد است

رئیس کل دادگستری البرز در کمیته حمایت قضایی صنعتگران كه در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد، گفت: دستگاه قضایی استان از تعطیلی ده ها واحد تولیدی و صنعتی در البرز جلوگیری كرده است.

رئیس کل دادگستری البرز در کمیته حمایت قضایی صنعتگران كه در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد، گفت: دستگاه قضایی استان از تعطیلی ده ها واحد تولیدی و صنعتی در البرز جلوگیری  كرده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، احمد فاضلیان با بيان اينكه با جلوگيري از تعطيلي اين واحدها، تاکنون پنج هزار شغل در این استان پایدار شده است،افزود:  دستگاه قضایی استان موظف به حمایت از واحدهای تولیدی است و از همه ظرفیت های قانونی برای حمایت از این واحدها استفاده می کند.

وی با تاكيد بر اينكه  به دستگاه قضایی در تمامی شهرستان های استان ابلاغ شده که اقدامات قانونی باید به گونه اي باشد که از تعطيلي يا ايجاد وقفه در فعاليت واحدهای تولیدی و صنعتی جلوگيري شود، اظهار كرد:ما امروز در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم  و وظيفه مسئولان اين است كه  در چنین شرایطی در كنار مردم باشند.

رئیس کل دادگستری البرز با اشاره به اینکه بخش عمده ای از کارگران ما با حداقل حقوق زندگی می کنند، افزود:  متاسفانه صحبت از اضافه حقوق اندك كارگران مي شود همه عنوان می کنند که این کار سبب توقف تولید می شود.بنابر اين دولت باید فکری برای این قشر آسيب پذير کند و از واحد هاي صنعتي نيز انتظار داريم که حمایت از کارگران را به صورت جدی در برنامه های خود قرار دهند.

فاضليان به موضوع رعایت شعاع 120 کیلومتری برای شهرک صنعتی اشتهارد اشاره و خاطرنشان كرد: دستگاه قضایی در کنار سایر مسئولان استانی این موضوع را پيگيري مي كند تا  که می تواند وقفه ای در روند تولید واحدهاي صنعتي استان ايجاد نشود.

تاريخ: 1397/09/26  | ساعت: ٠٩:٥٢ | شناسه: ٣٢٨٠ | تعداد نمايش: 164


خروج